15 000 $ Później gracz Diablo Immortal ma swój legendarny klejnot

Nieśmiertelny Diablo

Obraz: Burza śnieżna

Kiedy ostatnio meldowaliśmy się na streamerze Quin i jego próby kupienia sobie drogi do sławy w Nieśmiertelny Diablo, wydał 6600 $ i nie osiągnął ani jednego legendarnego, pięciogwiazdkowego klejnotu. Z radością (?) donoszę, że po ponad dwukrotnym podwojeniu swojej inwestycji w końcu ma swoje łupy.

Jak Napisałem wcześniej w miesiącu:

Można by pomyśleć, że po pewnym czasie dostaniesz najlepszy sprzęt w grze, 5-gwiazdkowy legendarny klejnot, ponieważ tak działa prawo średnich, prawda? Zły! Jak wyraźnie udowodnił tutaj Quin69, prawo średnich jest z natury okrutne i nieprzewidywalne, dlatego bukmacherzy od zarania dziejów na nim zarabiają, a gry takie jak Nieśmiertelny Diablo są zbudowane na drapieżnych modelach ekonomicznych zaprojektowanych w celu wykorzystania najbardziej niebezpiecznych i wrażliwych ludzkich pragnień psychologicznych.

To było wtedy! Tak jest teraz, a Quin od tego czasu opublikował, że po wydaniu 25 165 NZD (15 818 USD) na grę, w tym 10 000 NZD w grze pojedynczy strumień—ma swój legendarny 5-gwiazdkowy klejnot:

Remember, simply buying your way to these items to nie jedyny sposób na ich zdobycie, i jak widzieliśmy tutaj jest rzeczywiście najgorszy sposób, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że posiadanie tego jako opcji jest jednym z powodów, dla których drapieżne gospodarki gier są do niczego!

Jak Kotaku AU napisał kiedy opowiada o swoim „sukcesie”:

quin z pewnością zdobyła sporą część krytyki podczas całego doświadczenia. Jego lekkomyślne wydatki i wybuchy gniewu z powodu nieudanych upadków sprawiają, że wielu kwestionuje jego stabilność emocjonalną. Inni, nawet w naszych komentarzach, byli niezadowoleni, widząc, jak daje Blizzardowi dokładnie to, czego chciał: swoje pieniądze. W końcu jednak udowodnił swoją rację. Pięć gwiazdek w pogoni za legendarnymi klejnotami to szalona jazda, system zaprojektowany do opróżniania kont bankowych, dając graczowi bardzo niewiele.

W każdym razie dzięki za twoją usługę, Quin69. Możesz teraz na stałe przestać grać w Diablo Immortal.

Leave a Comment