5 rzeczy, które warto wiedzieć o Overwatch 2 Blizzarda Reddit AMA

Deweloperzy Blizzard Entertainment zaczerpnięte z Reddita Środa, aby odpowiedzieć na pytania społeczności dotyczące Monitor 2darmowy sequel strzelanki bohaterów, który jest premiera w październiku. Nadzór 2 deweloperzy, w tym dyrektor gry Aaron Keller, odpowiedzieli na palące pytania dotyczące następnej gry Blizzarda, na przykład, co stanie się z twoimi istniejącymi kredytami i nieotwartymi skrzynkami z łupami w Nadzór – ale pozostawił kilka pytań bez odpowiedzi.

Oto pięć rzeczy, o których warto wiedzieć Monitor 2zwłaszcza jeśli jesteś istniejący Nadzór gracz.

Co dzieje się z twoim istniejącym Nadzór Skrzynki z walutą i łupami?

Krótka odpowiedź brzmi: cała niewydana waluta przewróci się do Monitor 2, a wszystkie nieotwarte skrzynki z łupami zostaną automatycznie otwarte dla Ciebie w październiku. Nie jest jasne, na co będziesz mógł wydać stare Nadzór aktywowana waluta, jeśli odblokowałeś już wszystkie przedmioty kosmetyczne z oryginalnej gry.

„Wcześniej podzielimy się bardziej szczegółowym wyjaśnieniem na wszystkie te tematy Monitor 2 wejdzie w życie w październiku” Jon Spector, dyrektor handlowy i wiceprezes Overwatch, powiedział na Reddit. „Aby dać ci teraz szybką odpowiedź, te istniejące waluty (kredyty, tokeny OWL i punkty rywalizacji) będą Ci towarzyszyć w Monitor 2. Nie zamieniamy skrzynek z łupami Monitor 2a przed uruchomieniem wszystkie nieotwarte skrzynki z łupami zostaną automatycznie otwarte, a twoje konto otrzyma bezpośrednio całą zawartość.

Spector wyjaśnił później, że „OW1 kredyty towarzyszą ci przez OW2ale nasza nowa wirtualna waluta będzie główną walutą i będą rzeczy w OW2 których nie będzie można kupić razem z nimi OW1 kredyty.”

Co zespół Overwatch robił przez trzy lata?

Kiedy Monitor 2 wystartuje we „wczesnym dostępie” w październiku, gracze będą mieli dostęp do trzech nowych bohaterów (Sojourn, Królowa Junkeri niezapowiedzianą postać wspierającą), różnorodne przeróbki bohaterów, sześć nowych map, nowy tryb gry o nazwie Push, kilka nowych elementów kosmetycznych i pierwsza przepustka bojowa w grze. Ta zawartość startowa zachęciła niektórych zagorzałych Nadzór gracze pytają: „Czy to jest to?” W końcu minęły prawie trzy lata od ogłoszenia Blizzarda Monitor 2 i ponad dwa lata od ostatniego bohatera gry, Echo, został dodany do listy.

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Oto ten reżyser gry Aaron Keller musiał powiedzieć na pytanie o zaskakująco niską liczbę nowych bohaterów pierwszego dnia:

„Dla kontekstu rozwój Monitor 2 był początkowo podzielony między części gry PvE i PvP, a sposób, w jaki zaplanowano, polegał na ukończeniu większości części gry, gdy gra była gotowa do wysłania” – powiedział Keller. “Aby było jasne, nie ma tajnej skrzyni z ukończonymi bohaterami i inną zawartością, którą zapisujemy na przyszłe sezony. Ponieważ kontynuowaliśmy iterację po stronie PvE gry, oznaczało to, że harmonogram zawartości i funkcje PvP były dłuższe. Wiele Funkcje PvE, takie jak jednostki wroga lub talenty bohaterów, wykorzystują te same zasoby drużynowe, co bohaterowie. Dla nas ważniejsze jest jak najszybsze rozpoczęcie dostarczania zawartości, niż opóźnianie premiery gry w celu stworzenia większej liczby bohaterów. jest to również powód, dla którego jesteśmy tak podekscytowani przejściem do F2P i sezonowym publikowaniem treści, a mianowicie publikowaniem treści po ich ukończeniu, a nie zapisywaniem ich w celu umieszczenia w pudełku.

„Aby zrealizować nasz nowy długoterminowy plan, rozszerzyliśmy i zrestrukturyzowaliśmy zespół. Jesteśmy ponad trzy razy więksi niż w momencie startu. Mamy wielkie plany dotyczące gry, wykraczające poza nowych bohaterów, mapy i tryby gry, a ich realizacja podczas tworzenia zawartości na nasze sezony wymaga mnóstwa zasobów i dużo planowania. Na przykład mamy kilku bohaterów głęboko w fazie rozwoju. Bohater sezonu 2 jest prawie ukończony i jesteśmy na różnych etapach testowania kolejnych 3 bohaterów, z których 2 to wspierający!”

Grafika przedstawiająca zapowiedź gry Overwatch 2 oraz sezony 1 i 2, a także przyszłe sezony zawartości.

Aktualna mapa drogowa zawartości Overwatch 2 na lata 2022-2023
Zdjęcie: Blizzard Entertainment

OK, więc o co chodzi Monitor 2 Misje PvE?

Natomiast Nadzór była grą stricte wieloosobową, sequel przyniesie wraz z nią opartą na fabule, misyjną zawartość dla jednego gracza i kooperacji. Plan Blizzarda to uruchomienie strony PvE Monitor 2 w 2023 roku, a deweloper nie podzielił się zbytnio z drugą połową gry podczas Reddit AMA.

Jednak Keller zauważył, że Monitor 2 uruchomi się we „wczesnym dostępie”, aby „wskazać, że to dopiero początek wielu nowych rzeczy, które pojawią się w grze”, a kampania PvE zostanie wydana jako część podejścia Blizzarda do obsługi na żywo.

„Nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby rozmawiać o naszych planach PvE, ale jest dla nas naprawdę ważne, aby upewnić się, że ludzie rozumieją historię i stawkę”. powiedział Gavin Jurgens-Fyhrie, główny projektant narracji i scenarzysta na Monitor 2. „Pracujemy nad nowym biografem i mamy inne niezwykle ciekawe projekty, które zaskoczą nawet wieloletnich fanów tradycji”.

Gavin Winter, projektant systemów dla Monitor 2zasugerował również, że niektóre technologie opracowane dla komponentu kampanii PvE w grze mogą ułatwić zastąpienie map w stylu szturmowym w Monitor 2, które znikają w sequelu. (Jeśli nie nadążasz za duchem czasu, mapy takie jak Hanamura, Świątynia Anubisa i inne mapy „2CP” nie będą grywalne w podstawowych trybach gry Monitor 2Blizzard powołuje się na niezadowolenie graczy z map szturmowych.)

Overwatch 2 wyczyn.  Tracer, Mercy, Reinhardt, Lucio i Mei

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Blizzard studiuje gildie dla Monitor 2

Overwatch nie jest grą szczególnie towarzyską. Ale to może się zmienić.

„Chcemy dodać więcej systemów społecznościowych do Monitor 2a system gildii jest dla nas na szczycie listy.” Keller powiedział. „Funkcja taka jak ta to świetna okazja i coś, z czego jesteśmy naprawdę podekscytowani, ale jest to ogromny impuls, nie tylko dla dużej części naszego zespołu, ale także dla kilku innych działów Blizzarda. Dużo pracowaliśmy nad tą funkcją, ale jest za wcześnie, by mówić o konkretach lub kiedy może się wydać.

Keller dodał, że zespół Overwatch „zaczyna kopać” w turniejach w grze na sequel.

Zmienia się więcej istniejących bohaterów, istniejące mapy szturmowe nie są

Bohaterowie Overwatch, Moira, Symmetra i Brigitte, zobaczą zmiany podczas Monitor 2następna wersja beta i kiedy gra zostanie uruchomiona. Moira stanie się nieokreślona”dodatkowe narzędzie” podczas wersji beta. „Nie wzywaj przeróbek” Symmetry poprawi jego mobilność i pozwoli mu lepiej reagować na szybsze tempo 5 na 5 [team compositions]”, Główny projektant bohaterów, Josh Noh, powiedział. Gracze Symmetra powinni spodziewać się krótszego czasu budowy teleportera i większej prędkości ognia dodatkowego. Brigitte otrzyma nieokreślona zmiana w jego superumiejętności gdy Monitor 2 włócznia.

Blizzard wyjaśnił również, że mapa szturmowa Hanamura nie jest obecnie przerabiana na mapę ładunku, pomimo tego, do czego służy prototyp ekranu menu. Monitor 2 pokazane w zeszłym tygodniu. “Konwertować [Assault] mapy do ładunku byłyby ogromnym wysiłkiem i nie jest to ten, którego się podjęliśmy ” Zima powiedziała.

Leave a Comment