Adwokat Jona Grudena: zeznania Rogera Goodella pokazują, że NFL nadal opiera się faktycznej odpowiedzialności

Obrazy Getty

Wielu uważnie obserwuje zeznania komisarza Rogera Goodella przed Kongresem. Prawnicy reprezentujący byłego trenera Raiders Jona Grudena patrzą i słuchają.

„Z dzisiejszego zeznania komisarza Goodella jasno wynika, że ​​NFL nadal opiera się faktycznej odpowiedzialności i chce być transparentna tylko selektywnie” – powiedział adwokat Adam Hosmer-Henner w oświadczeniu wydanym w środę. „W pozwie Jona Grudena sąd w Nevadzie całkowicie odrzucił próbę NFL i komisarza Goodella narzucenia arbitrażu i ukrycia ich postępowania przed opinią publiczną. oraz unieważniając Konstytucję NFL i nieuczciwe przepisy dotyczące arbitrażu, które NFL tak długo ukrywało, że walka Jona Grudena ma znaczenie dla wielu innych ludzi, że on i jego prawdziwa odpowiedzialność nie będzie istniała, dopóki wykroczenie NFL nie zostanie rozpatrzone za zamkniętymi drzwiami.

Czas na apelację jeszcze nie zaczął tykać, ponieważ jeszcze nie wydano ostatecznego nakazu odrzucającego próbę NFL wymuszenia procesu Grudena w tajnym i sfałszowanym sądzie NFL.

Pozew Grudena wynika bezpośrednio z sytuacji dowódców, ponieważ e-maile, które wyciekły do ​​mediów, pochodziły z kolekcji e-maili zebranych w ramach śledztwa. Jeśli lidze uda się skierować sprawę do arbitrażu, będzie w znacznie lepszej sytuacji, aby zachować szczegóły dotyczące tego, kto przeciekł dokumenty przed upublicznieniem.

Leave a Comment