Anil Kapoor to Jaan . Jugjugg Jeeyo

Historia Jug Jugg Jeeyo: Kiedy zrażona para Kuku i Naina podróżują z Kanady do Indii, mając nadzieję, że po wielkim ślubie desi w ich domu przekażą wiadomość o zbliżającym się rozwodzie, nie zdają sobie sprawy, że czeka ich jeszcze większy szok.

Recenzja Jugg Jeeyo Dzban: Od chwili, gdy Kuku (Varun Dhawan) spogląda na Nainę (Kiara Advani), wie, że to ona. Od dzieciństwa do dorosłości ich romans to klasyczny romans, ale po pięciu latach małżeństwa wszystko zaczyna się rozpadać. Tak bardzo, że oboje postanawiają rozejść się, ale największym wyzwaniem jest przekazanie wiadomości swoim rodzinom. Szczególnie głośnej i hałaśliwej rodzinie Kuku, która przygotowuje się do ślubu swojej najmłodszej córki Ginni (Prajakta Koli). Brzmi to jak prosta fabuła, ale poczekaj, aż reżyser Raj Mehta i jego scenarzyści szybko rzucą ci jeden problem w związku za drugim. Twórcy biorą każdy stereotypowy indyjski problem i nadają mu komediowego charakteru. Od nieznośnych ciotek torturujących nowożeńców dla „dobrych wiadomości”, po młodą dziewczynę, która wychodzi za mąż za mężczyznę, którego nie kocha, tylko dlatego, że chce się „zadomowić”. Film rzuca światło na kilka tematów z delikatnością i zawsze z humorem. Wadliwe i prawdziwe postacie Raja Mehty oraz ich problemy można odnieść do siebie. Cała narracja to przejażdżka kolejką górską z problemami związanymi z relacjami, które nie są łatwe do rozwiązania, ale obsługiwane na tyle taktownie, że nigdy nie uczynią z tego filmu nudnego zegarka.

Anil Kapoor jest tutaj absolutnym życiem imprezy. Aktor jest w świetnej formie jako głośny i kolorowy patriarcha rodziny Bheemów. Rola jest dla niego dostosowana, ponieważ uziemia cię pomimo wszystkich swoich dziwactw. Varun Dhawan zachowuje godną pochwały powściągliwość w obszernym dramacie rodzinnym, który wykorzystuje komiczne wytchnienie, aby wyjść z każdej trudnej sytuacji. Kiara Advani wygląda oszałamiająco w każdym kadrze i prezentuje się świetnie. Neetu Kapoor jest niezwykle ujmujący i sympatyczny i doskonale pasuje do roli. W drugiej połowie, gdy jej postać udaje się prowadzić z przodu, jest w swoim żywiole. YouTuber Prajakta Koli ma pewny początek, ale ma dużo miejsca na ulepszenia w dziale wyrażeń. Maniesh Paul pasuje do rachunku, jako krzykliwy, przesadny Gurpreet.

Podczas gdy większość dowcipów w „Jugjugg Jeeyo” wypada całkiem nieźle, jest tło, które sprawi, że będziesz się śmiać, na wypadek, gdyby niektórzy tego nie zrobili. Muzyka filmu jest chwytliwa, a piosenki takie jak „nach punjaban” już robią fale. Ten rodzinny dramat zaczyna się dobrze i jeszcze lepiej się kończy. Czas wykonania jest nieco problematyczny i można by to zrobić przy ściślejszej edycji. To, co naprawdę Cię wciąga, to mocne występy i oryginalne dialogi. Podobnie jak jego bohaterowie, „Jugjugg Jeeyo” ma również swoje wady, ale ostatecznie wszystko zależy od rodziny i jest dokładnie takim rodzajem zdrowego rodzinnego artysty, jakiego potrzebujemy oglądać w kinach.

Leave a Comment