Beyonce wydaje nowy dyskotekowy singiel „Break My Soul”

Trzy godziny przed zapowiedzianą premierą nowego singla, Beyonce „Break My Soul”, jej pierwszy singiel nadchodzący siódmy solowy album studyjny „Renaissance,” oraz to fani dżemu Bey, na który czekali: porywający utwór taneczny, współprodukowany przez zespół „Single Ladies” Tricky Stewart i The-Dream, zawierający plinkę, natarczywy haczyk, gorący beat i okresowe nawoływania z Big Freedia:

“Uwolnij swój gniew, uwolnij swój umysł/Uwolnij swoją pracę, wolny czas/Uwolnij swoje rzemiosło, wolny stres/Uwolnij miłość, zapomnij o reszcie.”

Jay-Z, Adam Pigott (alias BlaqNmilD, który pracował z Drake’iem, Quavo, Megan Thee Stallion i nie tylko), Freddie Ross, znany również jako Big Freedia, oraz scenarzyści przeboju Robina S z 1993 roku „Show Me Love”, który jest często samplowany w piosenka.

Ze swojej strony Bey jest w przekazie zarówno ze swoim powrotem, jak i tematem disco piosenki: Tytuł jest odwrócony, mówiąc „Nie złamiesz mojej duszy”, a oświadczenie woli następuje:

„Zamierzam rozpuścić włosy, bo straciłem rozum
Bey wróciła i świetnie śpię w nocy
Królowa jest z przodu, a Doms z tyłu
Nie biorę filmu, ale cała klika pękła.

Wypełniają go wiersze odpowiednie na parkiety typu „Motywacja/Szukam nowego podkładu/Jestem w tym nowym klimacie/Buduję własny fundament” i powtarzające się wezwania z „Wszystkich”.

Nieco oczywiste dla głównych serwisów streamingowych, takich jak Spotify i Apple Music, piosenka początkowo pojawiła się tylko w Fala — usługa przesyłania strumieniowego, której współwłaścicielem jest mąż Beyonce, Jay-Z — trzy godziny przed ogłoszonym o północy czasem premiery w ET, a na Vevo/YouTube około godzinę później. Beyonce ma o tym historię: jej album „Lemonade” z 2016 r. był dostępny tylko w Tidal przez trzy lata, co prawdopodobnie kosztowało ją miliony tantiem.

Beyonce ogłosiła na początku czwartku, że długo oczekiwany album ukaże się 29 lipca. Źródła mówią Różnorodność że album będzie zawierał zarówno utwory taneczne, jak i countryźródło mówi, z udziałem autora piosenek Ryana Teddera, który był współautorem jego hitu z 2008 roku „Halo”, a także hitów dla Adele, Taylor Swift, Jonas Bros. i jego własny zespół, OneRepublic. Podobno zaangażowany jest również Raphael Saadiq, który stworzył hity dla Mary J. Blige, D’Angelo, Stevie Wonder, John Legend i Andra Day, a także własne znakomite albumy solowe, a także był producentem wykonawczym „A Seat at the Table”. . szeroko przyjęty album z 2016 roku autorstwa siostry Beyoncé, Solange.

Nie było jasne, czy utwory country pojawią się na osobnym albumie, czy w ramach pierwszej edycji „Renaissance”. Country nie jest nowym terenem dla piosenkarza: „Daddy Lessons” z „Lemonade” z 2016 roku jest mocno dźwięczny i został nawet przerobiony przez The Chicks (wtedy znany jako Dixie Chicks).

Fani już szukali informacji sugerujących, że album będzie zawierał 16 utworów, a fakt, że jest to wydanie wieloczęściowe, jasno pokazuje, że jest on zapowiadany jako „Akt 1.”. Na stronie Beyoncé można było również zamówić w przedsprzedaży cztery różne zestawy do albumu, oznaczone jako „Pose” 1-4 i zawierające CD, koszulkę i pudełko. Ponieważ jednak wszystkie są dostarczane w dniu premiery albumu, wydaje się prawdopodobne, że są po prostu różnymi pakietami dla „Aktu 1.”.

Piosenkarka zaalarmowała, że ​​coś się szykuje na początku tego miesiąca, usuwając swoje konta w mediach społecznościowych, które, o czym świadczy brak zdjęć profilowych, wciąż nie zostały w pełni zapełnione.

Beyoncé faktycznie wydała cztery albumy od czasu jej przeboju „Lemonade” z 2016 roku, chociaż żaden z nich nie jest pełnym solowym albumem Beyoncé: w 2018 roku wydała „Everything Is Love”, zespół z mężem Jay-Z jako The Carters; w kwietniu 2019 roku wydała „Homecoming”, album z jej elektryzującym występem jako headliner na Coachelli w 2018 rokudla której towarzyszył jej pełny zespół marszowy (który został również wydany jako specjalny Netflix w ramach Umowa o wartości 60 milionów dolarów ; i tego lata wypuściła „The Lion King: The Gift”, album towarzyszący filmowi Disneya, w którym znalazło się kilka nowych piosenek – z udziałem Kendricka Lamara, Donalda Glovera i innych – a także piosenki z udziałem 070 Shake, Tierra Whack i artyści afrykańscy, tacy jak Burna Boy, Mr. Eazi, Tiwa Savage i inni; Deluxe edycja tego albumu, zawierająca trzy dodatkowe utwory, została wydana rok później.

Leave a Comment