Blizzard wyjaśnia transfer skrzynek z łupami i waluty do Overwatch 2

W miarę zbliżania się Overwatch 2 (przynajmniej w PvP), pozostają pytania o to, jak nastąpi przeniesienie z pierwszego Overwatch do sequela, w tym o to, jak przeniosą się skrzynki z łupami. Zapewniamy, że dla każdego, kto wciąż gromadzi swoje skrzynki z łupami, ta zawartość zostanie przeniesiona do Overwatch 2.

W RedditAMA, ktoś zapytał, czy skrzynki z łupami zostaną przeniesione do Overwatch 2. Warto jednak zauważyć, że Blizzard całkowicie usuwa skrzynki z łupami w sequelu. Jednak dla tych, którzy nadal trzymają swoje skrzynie, zostaną one automatycznie otwarte, a ich zawartość zostanie przeniesiona na twoje konto w sequelu.

„Przekażemy bardziej szczegółowe wyjaśnienia na wszystkie te tematy, zanim Overwatch 2 zostanie opublikowane w październiku. Aby dać ci teraz szybką odpowiedź, te istniejące waluty (kredyty, tokeny OWL i punkty rywalizacji) pojawią się z tobą w Overwatch 2” , pisze Jon Spector, dyrektor handlowy Overwatch.

Spector dodał, że wszystkie nieotwarte skrzynki z łupami zostaną automatycznie otwarte, a ich zawartość zostanie automatycznie wpisana na konto gracza.

Automatyczny transfer ma sens, biorąc pod uwagę, że skrzynki z łupami po prostu przestaną istnieć w grze, a biorąc pod uwagę, że Overwatch 2 będzie darmowe, wygląda na to, że każdy, kto zagra w Overwatch 1, automatycznie przeniesie się do sequela z nienaruszonymi kontami.

Overwatch 2 — przegląd gier Xbox i Bethesda 2022

Kiedy Overwatch 2 zostanie wydane 4 października 2022 roku, jako gra free-to-play, porzuci skrzynki z łupami z pierwszej gry na rzecz systemu przepustek bitewnych. Przepustka bojowa pozwoli graczom odblokować przedmioty kosmetyczne, które można również kupić w sklepie w grze.

Blizzard udostępnił również mapę drogową pokazującą, kiedy będą dostępni dodatkowi bohaterowie i nowe przepustki bojowe.

Matt TM Kim jest redaktorem zarządzającym IGN. Możesz do niego dołączyć @lawoftd.

Leave a Comment