Były mąż Kelly Clarkson, Brandon Blackstock, kupuje dom w Montanie za 1,8 miliona dolarów

Brandon Blackstock kupił dom za 1,8 miliona dolarów w Butte w stanie Montana po wyprowadzce z rancza, które kiedyś dzielił z byłą żoną Kelly Clarkson.

45-letni Blackstock kupił oszałamiającą posiadłość 18 kwietnia po sfinalizowaniu ich rozstania z 40-letnim Clarksonem. Tygodnik amerykański zgłoszony po zapoznaniu się z aktem własności nieruchomości.

Dom został wystawiony za 1,8 miliona dolarów za Berkshire Hathaway Home Services Nieruchomości w Montaniei nie było od razu jasne, ile Blackstock zapłacił za nieruchomość.

Clarkson była widziana w jej programie na początku tego roku

Najnowsze: Brandon Blackstock, lat 45, kupił dom za 1,8 miliona dolarów w Butte w stanie Montana, po przeprowadzce z rancza, które kiedyś dzielił z byłą żoną Kelly Clarkson, lat 40.

Według Berkshire Hathaway, dom z czterema sypialniami i dwiema i pół łazienkami ma powierzchnię 4800 stóp kwadratowych i zajmuje ponad 40 akrów.

Salon w domu ma sklepione sufity i odsłonięte belki z niestandardowym wykończeniem. W obiekcie znajduje się kominek Da Vinci i wspaniałe widoki przez duże okna.

Kuchnia w domu wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia z miedzianym zlewem, kwarcowymi blatami i spiżarnią lokaja z lodówką na wino.

Wśród udogodnień mieszkania jest sejf/skarbiec oprócz łaźni parowej. Inne cechy rancza to stodoła z poddaszem i siodlarnią, a także szklarnia.

Prowadzący talk-show w czerwcu 2020 r. Po ponad sześciu latach małżeństwa złożył wniosek o rozwód z Blackstock, mówiąc sądowi, że mają nie do pogodzenia różnice.  Zostali sfotografowani w Nashville w 2018 roku

Prowadzący talk-show w czerwcu 2020 r. Po ponad sześciu latach małżeństwa złożył wniosek o rozwód z Blackstock, mówiąc sądowi, że mają nie do pogodzenia różnice. Zostali sfotografowani w Nashville w 2018 roku

W marcu Clarkson zgodził się na ugodę rozwodową z Blackstock, która określa ich ustalenia dotyczące opieki, finansów i własności.

W marcu Clarkson zgodził się na ugodę rozwodową z Blackstock, która określa ich ustalenia dotyczące opieki, finansów i własności.

Dom ma utwardzony podjazd, który rozciąga się od garażu na trzy samochody do utrzymywanej drogi powiatowej.

Blackstock, dyrektor muzyczny, chce rzucić show-biznes i skupić się na hodowli bydła, ponieważ zmienił nazwę swojej firmy na V Bar V Cattle Co, ponieważ wcześniej była znana jako Vintage Valley Ranch. .

Pochodzący z Fort Worth w Teksasie wyprowadził się z rezydencji w Montanie, którą wcześniej dzielił z Clarksonem na początku tego miesiąca, podał portal.

Prowadzący talk-show w czerwcu 2020 r. Po ponad sześciu latach małżeństwa złożył wniosek o rozwód z Blackstock, mówiąc sądowi, że mają nie do pogodzenia różnice.

Znawca Clarkson powiedział wcześniej, że była para „nie starła się na tak wielu poziomach, a wspólne przebywanie w kwarantannie doprowadziło do eskalacji ich problemów do punktu, z którego nie ma odwrotu… Brandon jest bardzo wyluzowany, podczas gdy Kelly jest raczej zdenerwowana.

Ranczo w Montanie, na którym mieszkali, było jednym z problemów, o które się starli, ponieważ Clarkson nie sprzedał nieruchomości w sierpniu zeszłego roku, ponieważ mieszkał tam Blackstock, a jego kolejne próby eksmisji Blackstocka w listopadzie ubiegłego roku.

Blackstock był widziany z córką na ranczu lata temu na zdjęciu opublikowanym przez Clarkson

Blackstock był widziany z córką na ranczu lata temu na zdjęciu opublikowanym przez Clarkson

Prowadzący talk show udostępnił zdjęcie chaty na ranczu Montana, którą kiedyś dzielili

Prowadzący talk show udostępnił zdjęcie chaty na ranczu Montana, którą kiedyś dzielili

Źródło mówi gniazdko w grudniu, że Clarkson „doznał poważnej komplikacji prawnej w celu eksmisji Brandona z posiadłości w Montanie, którą sędzia przyznał tylko mu”.

Blackstock „mieszka tam i powiedział, że nie może sobie teraz pozwolić na zakup własnej rezydencji, powołując się na nierozwiązany finansowy aspekt ich rozwodu”.

Była para ostatecznie rozstrzygnęła swój rozwód w marcu zeszłego roku, a sędzia zastrzegł, że Blackstock może pozostać tam do czerwca, ale będzie musiał płacić Clarksonowi 12 500 dolarów miesięcznie czynszu.

Clarkson otrzymało główną opiekę nad ich dwojgiem dzieci, ośmioletnim Riverem i sześcioletnim Remingtonem, i musi płacić Blackstock 115 000 dolarów miesięcznych alimentów do stycznia 2024 roku, a także 45 600 dolarów alimentów.

Leave a Comment