Chińska ofiara handlu dziećmi publikuje wideo w sukni ślubnej, aby połączyć się z rodzicami biologicznymi przed ceremonią

Chińska ofiara handlu dziećmi stała się wirusowa, zamieszczając nagranie przedstawiające siebie w sukni ślubnej, prosząc o pomoc publiczną w zlokalizowaniu jej biologicznych rodziców przed ślubem.

24-letnia Bai Xuefang mówi w nagraniu, że została uprowadzona, gdy miała 3-4 lata i sprzedana swojej obecnej rodzinie adopcyjnej przez handlarzy za 1000 juanów (około 149 dolarów).

Bai zaczęła szukać swoich biologicznych rodziców w 2015 roku po poznaniu prawdy o swoim pochodzeniu. W swoich ostatnich próbach odnalezienia rodziców nagrała film, na którym 19 czerwca miała na sobie tradycyjną chińską suknię ślubną w nadziei, że będą mogli wziąć udział w jej ceremonii ślubnej.

„Ponieważ wkrótce wychodzę za mąż, mam nadzieję, że moi biologiczni rodzice będą obecni na mojej ceremonii ślubnej” – mówi Bai w filmie. „Mam też nadzieję, że ludzie, którzy obejrzą film, pomogą mi znaleźć moich biologicznych rodziców”.

Więcej od NextShark: Przyszły Olimpijczyk: Urocza 4-letnia Chinka, która jeździ na snowboardzie i jeździ na nartach jak zawodowiec w wirusowym wideo

Bai, kto jest z Baoding, Hebei, trzyma zdjęcie siebie jako 3-latka w nagraniu, aby jej biologiczni rodzice rozpoznali ją, gdyby zobaczyli nagranie.

„Odkryłem prawdę o moim pochodzeniu, gdy miałem 11 lat i często kłóciłem się z moimi adopcyjnymi rodzicami” – mówi Bai. „Często mnie bili i obrażali werbalnie”.

Ofiara nie pamięta swojej rodziny pochodzenia i podróżowała po Chinach w poszukiwaniu go. Bai zaczął pracować, gdy miał 17 lat. Obecnie prowadzi mobilny kiosk z naleśnikami, w którym zamieszcza informacje o swoich biologicznych rodzicach w nadziei, że klienci pomogą jej w poszukiwaniach.

Więcej od NextShark: Gwiazda TikTok, Nina Mc Lin, zaapelowała o użycie N-Word w wideo

Bai i jej narzeczony mają nadzieję, że wkrótce odnajdą jej biologicznych rodziców. Niektórzy widzowie teledysku Bai byli poruszeni jej determinacją. Inni również podzielili się podobnymi doświadczeniami online.

Porwania dzieci to powracający problem w Chinach. W raporcie z 2011 r. chiński rząd oszacował mniej niż 10 000 dzieci są porywane co roku; jednak Departament Stanu USA szacuje, że liczba ta jest bliższa 20 000.

Chińskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego rozpoczęło w marcu kampanię mającą na celu rozwiązanie problemu handlu kobietami i dziećmi, gdy nagranie wideo z psychicznie chorą kobietą przykuty w szopie jej mąż stał się wirusowy.

Więcej od NextShark: Człowiek, który przejechał tysiące mil na rowerze w poszukiwaniu porwanego syna i zainspirował film Andy’ego Lau, który spotyka się ponownie po 24 latach

Obraz wybrany przez D-wideo

Więcej od NextShark: Mężczyzna z Bostonu rzekomo nęka Azjatki tańczące do K-popu za „komunizm” i noszące maski

Leave a Comment