Chris Pratt mówi, że głos Mario został „zaktualizowany” i „jak nic, co słyszałeś w świecie Mario”

Trzymaj się swoich Cappys, fanów Mario, ponieważ Chris Pratt ma duże oczekiwania co do swojej następnej roli Mario w filmie Super Mario Illumination. W rozmowie z RóżnorodnośćPratt powiedział, że jego podejście do słynnego hydraulika byłoby „inne niż wszystko, co kiedykolwiek słyszałeś”.

„Bardzo ściśle współpracowałem z reżyserami, wypróbowałem kilka rzeczy i wylądowałem na czymś, z czego jestem naprawdę dumny i nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą i usłyszą” – powiedział Pratt. „To animowana opowieść z lektorem. To nie jest film akcji na żywo. Nie będę nosić wszędzie hydraulika. Zapewniam głos lektora animowanej postaci, który jest zaktualizowany i niepodobny do niczego, co słyszałeś wcześniej w świecie Mario.

Dyrektor generalny Illumination, Chris Meledandri, również podkreśla rolę Pratta jako Mario, mówiąc: „Kiedy ludzie usłyszą występ Chrisa Pratta, krytyka zniknie” w niedawnym wywiadzie.

Nadal nie słyszeliśmy o podejściu Pratta do Super Mario, ale wiemy, że postać nie będzie miała włoskiego akcentu.

Pratt nie jest jedyną gwiazdą z listy A w filmie Mario, ponieważ w obsadzie Bonkers znajdują się również Anya Taylor-Joy jako Peach, Charlie Day jako Luigi, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Ropucha i Seth Rogen jako Donkey Kong . Minie trochę czasu, zanim zobaczymy, jak ta gwiazda w pełni wykorzysta kultowe postacie Nintendo, ponieważ Illumination i Nintendo opóźniły film do kwietnia 2023 roku.

Film Mario – dotychczasowa obsada

Oprócz Mario, Pratt zajmuje się także rolą Garfielda w nadchodzącym filmie animowanym Sony Pictures, a internet nie jest do końca pewien, jak sobie z tym poradzić. Więcej informacji znajdziesz w naszej liście 40 nadchodzących adaptacji gier wideo.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPplant.

Leave a Comment