Chris Pratt mówi, że jego głos Mario jest „inny od wszystkiego, co słyszałeś”

Wiem, że minęło dziewięć miesięcy, ale szczerze, wciąż jestem w szoku, kiedy to słyszę Chris Pratt podkłada głos Mario w następnym filmie o Mario. Jak to do diabła będzie wyglądało???

Przynajmniej Pratt wydaje się myśleć, że to będzie coś wyjątkowego. „Bardzo ściśle współpracowałem z reżyserami, wypróbowałem kilka rzeczy i wylądowałem na czymś, z czego jestem naprawdę dumny i nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą i usłyszą”. Pratt powiedział w wywiadzie dla Różnorodność. „To animowana opowieść z lektorem. To nie jest film akcji na żywo. Nie będę nosić wszędzie hydraulika. Zapewniam głos lektora animowanej postaci, który jest zaktualizowany i niepodobny do niczego, co słyszałeś wcześniej w świecie Mario.

To ostatnie zdanie wydaje się oznaczać, że Pratt nie będzie naśladował kultowego podejścia Charlesa Martineta do słynnego hydraulika Nintendo. Natomiast już to wiedzieliśmyteraz jestem jeszcze bardziej ciekaw, jak Pratt ożywia Mario.

Opierając się na niedawnym oświadczeniu założyciela i dyrektora generalnego Illumination, Chrisa Meledandri, mogę nie być całkowicie zachwycony efektem końcowym. „Kiedy ludzie usłyszą występ Chrisa Pratta, krytyka zniknie, może nie do końca – ludzie lubią wyrażać swoje opinie, tak jak powinni” – powiedział. według Termin ostateczny. Ilekroć w końcu usłyszymy wersję Mario Pratta, ja – i dosłownie zakładam, że każdy inny użytkownik Twittera – prawie na pewno będę Wyraź opinię.

Film Mario miał się ukazać w grudniu, ale ostatnio został opóźniony. To będzie teraz jego debiut 7 kwietnia w Ameryce Północnej i 28 kwietnia w Japonii. W obsadzie znaleźli się również Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach, Charlie Day jako Luigi i Jack Black jako Bowser. Chociaż Swift nie zagra w Mario, pojawi się w „kameach z niespodzianką”.

Leave a Comment