Creative Assembly ujawnia Hyenas, „zwariowaną” strzelankę sci-fi dla wielu graczy

Twórca Creative Assembly w końcu zdemaskował swoją długoletnią strzelankę science fiction Hienas – i chociaż fani Alien Isolation mogą być nieco rozczarowani, widząc, że nie jest to oczekiwany następca, każdy, kto kiedykolwiek marzył o skoku w kosmosie, musi być bardzo wesoły.

Creative Assembly po raz pierwszy ujawniło, że pracuje nad strzelanką science fiction powrót we wrześniu 2018, nazywając go „ambitnym tytułem dla wielu graczy” i „nowym podejściem do gatunku FPS”, które pozwoliłoby graczom „przyjąć różnorodne kreatywne style gry”. Prawie cztery lata później ten projekt nosi teraz nazwę Hienas, co oznacza „odważne wejście w najbardziej konkurencyjny gatunek gier”.

„W hienach świat jest roztrzaskany… dosłownie” — mówi Creative Assembly. „Miliarderzy w końcu przybyli na Marsa, zostawiając Ziemię i podatki daleko w tyle. Technologia nieważkości, która napędzała ich podróż, roztrzaskała naszą planetę, pozostawiając nas w dryfujących slumsach o nazwie „Skażenie”. Jedyną rzeczą, o którą dbają bogaci to rzadki towar, popkulturowy łup z życia, które zostawiliśmy za sobą, który plądrują z gruzów, aby umeblować swoje marsjańskie rezydencje.

Hieny – Oficjalny zwiastun.

Wszystkie te cenne łupy są gromadzone i przechowywane w międzygwiezdnych centrach handlowych, znanych jako Plunderships, a gracze będą musieli zebrać zespół przestępców z unikalnymi umiejętnościami, aby włamać się, ukraść wszystko, co się da, i bezpiecznie się wydostać. , systemy alarmowe i uzbrojone drony.

Skrętem jest jednak to, że Hienas to nie tylko kooperacyjna gra wieloosobowa. Oprócz wspomnianych wcześniej zagrożeń środowiskowych, każda trzyosobowa załoga będzie musiała zmierzyć się również z czterema innymi zespołami, starając się uciec z „najbardziej pikantnym transportem”.

Creative Assembly nazywa każdy Plundership „piaskownicowym placem zabaw z zazębiającymi się systemami, tworzącymi nieskończone możliwości wykorzystania przez sprytne zespoły” i obiecuje „niesamowicie szybki ruch i śmiertelną walkę” w miarę rozwoju każdego meczu. Aby jeszcze bardziej pomieszać, gracze będą musieli poruszać się po „niebezpiecznych i często przełączalnych strefach nieważkości”, pracując nad eliminacją innych ekip.

Podczas gdy Creative Assembly nie mówi jeszcze wiele o hienach, zauważa, że ​​gra nie będzie zawierała żadnego mechanizmu pay-to-win. Są jednak albumy z naklejkami Panini, Sega Mega Drive i dozowniki Pez, więc masz to.

Hieny pojawią się na Xbox One, Series X/S, PS4, PS5 i PC w przyszłym roku, ale niecierpliwi mogą zapisz się na pierwszy zamknięty test alfa gry, najwyraźniej nieuchronny na PC już teraz.

Leave a Comment