Cyberpunk 2077 wreszcie dostaje latające samochody w nowym modzie

GIF: CD Projekt Czerwony / LastKnownMeal / Kotaku

Ponad rok później obsługa modów dla Cyberpunk 2077 kontynuuje w stałym tempie, a jeden z najfajniejszych do tej pory zamienia każdy samochód w grze w powrót do przyszłości 2-Dalorejski styl. Nie zmienia Night City w animowaną Bladerunner-opolis, ale mod pozwala zobaczyć grę z zupełnie nowej perspektywy.

Stworzony przez Jacka Humberta, „Niech nastąpi kradzieżmod jest w budowie od grudnia zeszłego PCGamesN). Jednak jego najnowsza wersja wydana pod koniec maja działa całkiem dobrze, a YouTuberzy zaczęli ją ostatnio wypróbowywać, aby pochwalić się jeszcze bardziej Cyberpunk 2077niewykorzystany (i niewątpliwie niemożliwy do zrealizowania) potencjał.

Wsiądź do samochodu, przełącz się w tryb samolotowy i naciśnij joystick, aby rozpocząć wspinaczkę. Humbert dodał nawet mini-animację, która pokazuje koła obracające się na boki i emitujące małe niebieskie strumienie spalin. Jest tam samotnie, ponieważ mod nie daje NPC-om latających samochodów. Mimo to jest to naprawdę fajny akcent, który pozwala odkrywać (i przerywać) grę na nowe sposoby.

Samochody były zarówno główna atrakcja oraz wielka słabość dla Cyberpunk 2077 od początku. Istnieje mnóstwo efektownych projektów, które gracze mogą zebrać w trakcie gry, ale w momencie premiery i poza nią wzorce ruchu były bałagan i rzadko sprawiał, że Night City ożywa lub wciąga. Podczas gdy łatki mają poprawiłem niektóre aspekty tegoCzęsto zdarza się, że przejeżdża się długi odcinek drogi tylko po to, by zobaczyć ruch uliczny przed tobą losowo znikający, gdy gra próbuje obracać wszystkimi płytami w swojej symulacji.

Brak latających samochodów również był wieczne rozczarowanie u niektórych graczy. W grze występują pływające transporty pasażerskie, ale są one rzadkie i żaden z nich nie może być pilotowany osobiście. Najlepsi gracze mogli sobie poradzić wkrótce po wydaniu wyszli poza granice wspinać się na to. Teraz mogą wreszcie latać obok nich. Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma co najmniej jedno duże oficjalne rozszerzenie fabularne około 2023.

Leave a Comment