Czy przeciwko Deshaunowi Watsonowi zostaną wniesione inne pozwy?

Obrazy Getty

Ugoda w 20 toczących się procesach przeciwko rozgrywającym Browns Deshaun Watson przyszedł osiem dni po tym, jak adwokat Tony Buzbee przysiągł, że zostaną złożone dwa inne pozwypodnosząc sumę do 26.

We wtorkowym oświadczeniu wydanym przez Buzbee w sprawie ugody pominięto, czy te pozwy zostaną złożone – i czy inne będą kontynuowane. Rzeczywiście, oświadczenie Buzbee wydane w odpowiedzi na niedawną konferencję prasową Watsona sugerowało, że: nadchodzą kolejne pozwy.

Czy to była tylko przechwałka w nadziei na załatwienie jakiegoś interesu, czy to było prawdziwe? Czas nam powie.

Możliwe jest również, że początek procesu ugodowego (ostatnie cztery sprawy mogłyby zostać załatwione w dowolnym momencie) obejmował ukłon Buzbee w stronę obozu Watsona, że ​​Buzbee opuszcza firmę, by pozwać Deshauna Watsona. Buzbee nie może oficjalnie podjąć tego zobowiązania; zasady etyki zawodowej uniemożliwiają prawnikom wyrażenie zgody na ograniczenie ich przyszłych praktyk w celu rozstrzygnięcia bieżących spraw. Ale Buzbee może nieformalnie poinformować Hardina, że ​​Buzbee skupi się na innych sprawach.

Jednak cztery sprawy pozostają aktywne. Nie ma żadnego szczególnego powodu, by sądzić, że inni nie wniosą pozwu. W rzeczywistości wiadomość o 20 ugodach może zachęcić innych do próby uzyskania tego, co dostaje 20 powodów.

Leave a Comment