Dead Cells ma więcej trudności i opcji dostępności

martwe komórkiwysoka trudność Metroidvania Motion Twin roguelike, właśnie dostałem dużą aktualizację. Aktualizacja „Breaking Barriers” wprowadza do gry zestaw nowych funkcji ułatwień dostępu i poziomów trudności pięć lat po jej pierwszym wydaniu we wczesnym dostępie.

Przełamywanie barier oznacza „robienie wszystkiego, aby martwe komórki bardziej dostępny dla wszystkich, programiści wyjaśnili w filmie. Aktualizacja doda do gry dwa główne zestawy opcji – dostępność i tryb asysty – i jest już dostępna na komputerach PC i konsolach z systemem Windows.

Opcje ułatwień dostępu pomogą graczom w uzyskaniu wizualnych wskazówek i mobilności, podczas gdy tryb Assist pozwoli graczom dostosować poziom trudności gry. automatyczny, który będzie celował w pobliskich wrogów, oraz tryb ciągły, który pozwoli na ponowne uruchomienie każdego biegu na początku biom zamiast zaczynać od nowa. Pojawiło się wiele nowych funkcji i możesz wszystko sprawdzić w Opis zmian.

Twórcy powiedzieli tak, jak początkowo sobie wyobrażali martwe komórki bycie „twardym, ale uczciwym” powstrzymywało niektórych graczy przed graniem w tę grę. „Nowe opcje, które tutaj wprowadzamy, powinny pozwolić tym graczom na dokonywanie konkretnych, spersonalizowanych zmian w grze, aby usunąć barierę, która uniemożliwia im takie doświadczenie, a raczej niż wprowadzenie arbitralnych opcji trudności” – powiedział jeden z programistów.

Leave a Comment