Demo Klonoa Phantasy Reverie Series już dostępne w Japonii

Zdjęcie: Bandai Namco

Klonoa wraca w przyszłym miesiącu w Seria Klonoa Phantasy Reveriezbiór dwóch głównych gier na konsole Klonoa i aby przygotować entuzjastycznych fanów na powrót Dream Traveler, w Japonii wydano dziś demo!

Mówimy dzisiaj, ale to trochę jutro. Demo jest tam dostępne, ponieważ jest 23 czerwca. więc w momencie publikacji zajrzyj do swojego eShopu, aby sprawdzić, czy demo jest na żywo! Lub, jeśli masz japońskie konto eShop, możesz tam wejść i pobrać je stąd obecnie.

Demo pozwoli Ci zagrać w Vision 1-1 i 1-2 od Klonoa: Brama do Phantomile (pierwsze dwa etapy) oraz walka z bossem Rongo Lango, a drugi poziom Klon 2: Lunatea welon — La-Lakoosha ~Święte Ziemie~. I nie będziesz mógł przenieść swoich danych do głównej gry, ale wszystkie te poziomy są stosunkowo krótkie i służą tylko do tego, aby dać ci dobre wyobrażenie o tym, jak przebiega gra.

Sprawdziliśmy to dwukrotnie przed opublikowaniem, ale demo nie jest obecnie dostępne w sklepie internetowym w Ameryce Północnej ani w Europie. W rzeczywistości, przynajmniej w Wielkiej Brytanii, Klonoa nie ma nawet strony z grą! Ale lista NA eShop jest tutaj jeśli chcesz siedzieć i klikać, odświeżaj raz za razem!

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko demo zostanie udostępnione na innych terytoriach — zakładając, że tak jest!

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Leave a Comment