Disney+ ujawnia X-Men Reboot 2023 Easter Egg w Doctor Strange 2

najnowszy kinowy hit Marvela, Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, oficjalnie ląduje na Disney+! W epopei skaczącej po wymiarach MCU dr Stephen Strange i nastoletni bohater ameryka chavez podróżuj między równoległymi wszechświatami i odkrywaj wieloświat. Podczas międzywymiarowego kochania się pary, zostają zaatakowani na Ziemi-838.

To na Ziemi-838 Strange i Chavez zostają zatrzymani przez Iluminatów, zespół superbohaterów w stylu „spotkania umysłów” którzy zbierają się, aby podejmować decyzje, które kształtują losy ich świata. Zawarte w tej grupie są Reed Richards z Fantastycznej CzwórkiNieludzki król Black Bolt i profesor Charles Xavier, mentor Wesoła grupa mutantów Marvela znana jako X-Men. Oczywiście wszyscy z wyjątkiem jednego z iluminatów są dziesiątkowani przez bardzo rozgniewaną Wandę Maximoff. Wróćmy jednak na chwilę do Xaviera.

studia cudów

Teraz w Wieloświat SzaleństwaProfesora X grał Sir Patrick Stewart, słynący z wcielania się w postać w x Men filmy wyprodukowane przez 20th Century Fox. Marvel Studios jest teraz właścicielem powiedział x Men filmy i ich prawa, torując drogę dla zrestartowanego zespołu X-Men, aby w końcu trafił do MCU. Ale najwyraźniej niezależnie od tego Marvel Studios pracuje nad serialem animowanym, kontynuacją oryginalnej kreskówki X-Men z lat 90. Nazywa się to X-Mężczyźni ’97 i faktycznie ma połączenie z Doktor Strange 2.

Jajko wielkanocne X-Men ’97 w Doctor Dziwne

Podczas sceny Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa w którym występują iluminaci z Ziemi-838, to profesor Xavier Patricka Stewarta otrzymał swoją własną małą fanfarę, gdy tarzał się w swoim poduszkowcu. Rzeczywiście, interpretacja X-Men: serial animowany Temat jest słyszalny, gdy Charles pojawia się na ekranie, ale według oficjalnych napisów dostarczonych przez Disney+ jest to coś w rodzaju jajka wielkanocnego.

Wejście Charlesa Xaviera do Doktora Strange 2 i towarzyszące napisy
Marvel Studios i Disney+

Jak widać powyżej, zgodnie z tymi podpisami, odtwarzana piosenka przewodnia ma w rzeczywistości należeć do X-Mężczyźni ’97Marvel Studios wyprodukowało ponowne uruchomienie/odrodzenie oryginalnego serialu animowanego.

To pierwsze oficjalnie uznane jajko wielkanocne w pierwszy projekt MCU prowadzony przez Mutantktóry ma zostać wydany w połowie 2023 roku.

A Dziwne Rzeczywiście pisanka

Więc co to właściwie może oznaczać, jeśli w ogóle?

Na początek napisy mogą wskazywać, a przynajmniej sugerować, że Charles Xavier z Earth-838 jest w jakiś sposób dokładnie tą samą postacią, która pojawiła się w serialu z lat 90. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że animowany profesor X ma zamiast tego amerykański akcent. z autorstwa Patricka Stewarta typowy brytyjski sposób mówienia.

Albo może po prostu tak być Disney+ czuł się zmuszony do pokonania szumu na następny X-Mężczyźni ’97 które oczywiście ukaże się wyłącznie na platformie.

Zrzut ekranu z X-Men: The Animated Series
Marvel i Disney+

Ale dlaczego po prostu nie przeczytać tekstu”X-Men: serial animowany tematyczne kawałki” zamiast odnosić się do zupełnie nowego projektu, o którym nie wszyscy będą wiedzieć i który zostanie wydany dopiero w 2023 roku? (Przynajmniej.) Cóż, jak popularny sitcom jak poznałem twoją matkę nauczył nas: „Nowsze jest zawsze lepsze”. Innymi słowy, podłączanie przestarzałego programu dla dzieci sprzed 30 lat ma mniej sensu, gdy dostępny jest dla nich nowszy, bardziej elegancki model.

W każdym razie fani mogą zobaczyć to jajko wielkanocne na własne oczy, otwierając panel opcji podczas oglądania. Wytwórnie Marvela Doktor Strange w wieloświecie szaleństwaktóry, jak wspomniano, jest teraz przesyłany strumieniowo na Disney+.

Leave a Comment