Ekskluzywne produkty Nintendo Switch są przecenione w nowej wyprzedaży eShop

Nintendo o trafnej nazwie Big Ol ‘Super Sale jest już dostępne, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty, takie jak Super Mario Odyseja, Przebudzenie Linka, Super Mario Maker 2, i więcej bez rozbijania banku. Oszczędności potrwają do 6 lipca, ale mając dość duży katalog, będziesz chciał rzucić okiem i jak najszybciej zaplanować swój budżet.

Jeśli zdarzy ci się przegapić Super Mario Maker 2 kiedy zostanie wprowadzony na rynek w 2019 roku, rozważ zakup go w sprzedaży za jedyne 42 USD, w porównaniu z poprzednimi 60 USD. Ta świetna platformówka nie tylko pozwala tworzyć własne poziomy i udostępniać je online, ale zawiera pakiet ponad 100 kursów stworzonych przez Nintendo.

Inne gry Nintendo ekskluzywne dla Switcha, które znalazły się w wyprzedaży to: Pikmin 3 Deluxe, Kraj Donkey Kong: Tropikalna galaretka, Paper Mario: Król Origamioraz Odważnie domyślnie 2.

Poza wszystkimi własnymi grami Nintendo, jest też na sprzedaż kilka świetnych gier niezależnych. To zawiera Na wschód, drzwi śmierci, Piekło, oraz Cykoria.

Pełny katalog można znaleźć w sklepie Switch eShop, ale poniżej wymieniliśmy niektóre z naszych ulubionych ofert. Koniecznie sprawdź oferty przed ich zakończeniem 6 lipca. Wyprzedaż w eShopie to nie jedyna duża promocja, jaka ma miejsce w tej chwili. Letnia wyprzedaż Steam jest już dostępny, a PlayStation właśnie uruchomiło swój Wyprzedaż w połowie roku.

Najlepsze oferty na Switch eShop

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Leave a Comment