Ezra Miller ma troje małych dzieci na farmie pełnej narkotyków i broni

Ezra Miller na swojej farmie w Vermont mieszka 25-letnia matka z trójką małych dzieci, co martwi ojca dzieci, a także dwie inne osoby zaznajomione z sytuacją, toczenia kamienia nauczył się.

Dwa źródła posiadające wiedzę o sytuacji wyraziły zaniepokojenie toczenia kamienia że jest to niebezpieczne środowisko dla dzieci, twierdząc, że wokół domu na 96-akrowej posesji Millera znajduje się bezobsługowa broń palna. Źródło, które podobnie jak inne poprosiło o anonimowość w obawie przed odwetem, przypomniało przypadek, w którym jedno z dzieci – roczne dziecko – rzekomo podniosło luźną piłkę i włożyło ją do swojego pluszaka.

Według lokalnych źródeł matka i dzieci w wieku od jednego do pięciu lat mieszkają od połowy kwietnia na farmie Millera w Stamford w stanie Vermont. Aktor poznał kobietę w Hilo na Hawajach, którą Miller odwiedził w marcu. Aktor walczący z bitwą, który powinien zagrać w Warner Bros. oczekiwany błysknarobił serię aresztowań na Hawajach, skłonienie do awaryjnego spotkania z kierownictwem studia na temat ich przyszłości z franczyzą. (Miller nie jest binarny i używa ich/ich zaimków.)

Wśród tego rozwijającego się kryzysu, jak twierdzi ojciec dzieci toczenia kamienia że Miller zapewnił kobiecie i jej dzieciom lot z Hawajów, rzekomo bez wiedzy ojca. Mówi, że od czasu ich wyjazdu nie mógł widzieć ani rozmawiać z dziećmi. (toczenia kamienia zachowuje imiona matki i ojca.)

„Przechodzę przez piekło i wracam” – mówi ojciec. “Mam złe przeczucie w żołądku… Chcę iść po moje dzieci, one znaczą dla mnie pieprzony świat.”

Przedstawiciele Millera nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz.

Matka nadal wydaje się mieszkać na farmie Millera, jak wynika ze zdjęć zamieszczonych na jej koncie na Instagramie jeszcze w poniedziałek. Matka nie odpowiedziała na toczenia kamieniaprośba o wyjaśnienie.

Oba źródła potwierdziły, że widziały tam dzieci z matkami, opisując chaotyczne i niebezpieczne środowisko dla dzieci.

Kwietniowy materiał wideo zrecenzowany przez toczenia kamienia pokazuje co najmniej osiem broni szturmowych, karabinów i pistoletów leżących w salonie, z kilkoma pistoletami ustawionymi obok stosu wypchanych zwierząt.

Zapytany, dlaczego nie poszedł na farmę z policją ani nie skonfrontował się bezpośrednio z Millerem, ojciec odpowiedział: „Nie chcę [the children] zobaczyć coś takiego. Chcę tylko, żeby to zobaczyli: „Hej” [Dad] pojawił się, wsiadamy do samochodu i jedziemy. To było dość traumatyczne.

Oba źródła twierdziły również, że marihuana była często i intensywnie zażywana w obecności dzieci, bez względu na odpowiednią wentylację. toczenia kamienia Dowiedział się również, że na posiadłości Millera znajduje się duża farma konopi, a jej bliski przyjaciel i rzekomy „złota rączka” Whitney Suters twierdził w mediach społecznościowych, że obaj prowadzili firmę konopną o nazwie Rebel Alliance Cannabis.

Liczne zdjęcia zamieszczone na stronach mediów społecznościowych Sutersa wskazują, że istnieje znacznie więcej roślin marihuany niż dwie dojrzałe rośliny lub cztery niedojrzałe rośliny dozwolone przez Vermont, które mogą posiadać poszczególne osoby. Suters powiedział znajomemu z Facebooka, że ​​na jesienne zbiory w 2021 roku rośnie co najmniej 28 różnych odmian.

Farma Millera nie znajduje się wśród 25 licencjonowanych hodowców w stanie którym wolno uprawiać więcej niż sześć roślin i sprzedawać do hurtowni, toczenia kamienia potwierdzone przez Radę Kontroli Konopi Vermont.

Ojciec twierdzi, że od kwietnia próbował usunąć swoje dzieci z farmy. Dowiedziawszy się w połowie maja o domniemanym używaniu broni i narkotyków na posiadłości Millera, zadzwonił do Departamentu ds. Dzieci i Rodzin w Vermont (DCF) oraz lokalnej policji w celu przeprowadzenia kontroli stanu zdrowia. Ale ojciec twierdzi, że policja zignorowała jego twierdzenia i że kiedy pracownik DCF odwiedził dom, twierdził, że nie znalazł nic złego.

toczenia kamienia przejrzał wiadomości tekstowe między ojcem a numerem z akt pracownika socjalnego z Vermont, który powiedział w tekście, że odwiedzili dom 16 maja, a dzieci „wyglądały dobrze”, zauważając, że pracownik miał „więcej pracy do wykonania”. Nie wiadomo, czy pracownik socjalny wrócił do domu. (W prośbie o komentarz DCF powiedział, że nie dostarcza informacji dotyczących wizyt domowych. Policja stanowa Vermont nie odpowiedziała na prośby o komentarz).

To najnowsza niepokojąca sytuacja, w której znalazł się Miller po tym, jak dwie pary rodziców rzekomo szukały ochrony i zakazu zbliżania się do Millera, którego niedawne zachowanie potencjalnie zagroziło jakiemukolwiek przyszłemu zaangażowaniu w serię superbohaterów.

Na początku tego miesiąca Chase Iron Eyes i Sara Jumping Eagle złożyli wniosek o nakaz ochronny w imieniu ich 18-letniego dziecka, Gibsona, znanego działacza Stojącej Skały. (Gibson używa zaimków ona/oni). Domniemani rodzice toczenia kamienia że Miller leczył Gibsona, którego aktor poznał, gdy Gibson miał 12 lat, a na początku tego roku powiedział, że Miller dał Gibsonowi dużą dawkę LSD.

“Czy [they] były z [their] mając zdrowy umysł i podejmując pochopne decyzje, pomyślałem: „OK, musisz się nauczyć na własnej skórze”” Matka Gibsona powiedziała kiedyś toczenia kamienia o jej dziecku. “Ale [they’re] nie tylko mają problemy ze zdrowiem psychicznym, ale drapieżnik to wykorzystuje [them] na czas.”

Jednak Gibson opublikował własne oświadczenie na Instagramie, że mieli doznał „manipulacji emocjonalnej i psychologicznej” mieszkając z rodzicami. W innym filmieGibson nazwał obawy rodziców „oczywiście obraźliwymi”.

16 czerwca inny rodzic otrzymał tymczasowy zakaz zbliżania się do Millera w imieniu ich 12-letniego dziecka w Massachusetts, według Codzienna bestia. Nakaz został wydany przez Greenfield District Court „bez powiadomienia, ponieważ sąd stwierdził, że istnieje znaczne prawdopodobieństwo bezpośredniego zagrożenia nękaniem”.

Podczas wizyty Millera na Hawajach aktor był co najmniej dwukrotnie aresztowany Wykonano 10 telefonów do lokalnej policji w sprawie ich zachowania. Pierwsze aresztowanie wynika z oskarżenia o zakłócanie porządku, kiedy Miller został potknięty przez parę na karaoke, śpiewając „Shallow” Rodzi się gwiazda 28 marca.

Później tej nocy Miller rzekomo wszedł do sypialni pary i groził im, mówiąc: „Spalę ciebie i twoją zdzirowatą żonę”, zgodnie z wnioskiem o tymczasowy nakaz zbliżania się, złożonym przez parę. Miller rzekomo ukradł także paszport i portfel.

Miller został ponownie aresztowany 19 kwietnia po tym, jak rzekomo rzucił krzesłem w 26-letnią kobietę po tym, jak poproszono ją o opuszczenie prywatnego domu, pozostawiając kobietę z półcalową raną na czole.

Leave a Comment