Ezra Miller oskarżony o ukrywanie 3 dzieci na farmie pełnej broni i chwastów

Ezra Miller

Ezra Miller
Zdjęcie: John Phillips (Obrazy Getty)

Kolejny tydzień, kolejna opowieść o dziwnym i niepokojącym zachowaniu otoczenia błysk z udziałem Ezry Millera. Dziś, toczenia kamienia raporty że Miller został oskarżony o posiadanie trójki małych dzieci i ich matki na należącej do nich farmie In Vermont, który według nienazwanych źródeł jest pełen niestrzeżonych garnków i broni.

Postawmy sprawę jasno: Sopłata za pomoc jest głównie zebrane przez ojca przedmiotowych dzieci, który jest oczywiście nie jest to bezinteresowna część. HBył wcześniej przedmiotem oskarżenia o przemoc domową przez matkę dzieci, która nazwała go „brutalny i agresywny ex”, z którego Miller pomógł jej uciec. (Mężczyzna, o którym mowa, zaprzecza i twierdzi, że motywuje go jedynie troska o swoje dzieci. Miał też złożyć skargę na matkę za zabranie dzieci z…Państwo.)

Ta ostatnia opłataWięcnie różni się całkowicie od ten, z którym Miller zmierzył się na początku tego rokukiedy oskarżyli ich rodzice 18-latka pierwsza pielęgnacja i więc w zasadzie usuwanie ich dorosłego dziecka – do czasu, gdy będzie to „ofiara”, o której mowa oświadczenie, że Miller rzeczywiście nadchodzi pomogła im wyjść z niewygodnej lub obraźliwej sytuacji życiowej. Druga strona następnie wydaje oświadczenie, że Miller w jakiś sposób wymusił te oświadczenia, a cała sprawa zamienia się w koszmar PR.

W przypadku gospodarstwa toczenia kamienia twierdzi mieć wyraźniejsze dowody na to, że coś może być nieodpowiedniepo obejrzeniu materiału z bronią rozrzuconą wokół pokój dzienny, w tym w pobliżu „gromada wypchanych zwierząt”. Jeden ze współpracowników Millera również twierdził, że prowadzi na terenie posiadłości coś, co wydaje się być nielicencjonowaną farmą chwastów; toczenia kamienia cytuje również anonimowego świadka (którego udział w tym wszystkim jest zatem nieznany), który twierdził, że widział, jak roczne dziecko włożyło mu kulę w usta podczas wizyty w posiadłości, co jest oczywiście bardzo niepokojącym oskarżeniem.

Ale znowu, oto oświadczenie matki – którą Miller poleciała z dziećmi z Hawajów w kwietniu, po stoi przed licznymi zarzutami destrukcyjnego lub nielegalnego zachowania w państwie– twierdząc, że gospodarstwo jest „oazą spokoju” dla niej i jej dzieci. “Mogą mieć broń palną do samoobrony i są przechowywane w części domu, do której dzieci nigdy nie wchodzą… Moje dzieci mogą bardziej się zrelaksować podczas powrotu do zdrowia dzięki bezpieczeństwu i edukacji, którą przyniósł im Ezra.

The real throughline with all this stuff, of course, is that it looks incredibly bad, regardless of the ultimate truths attached; Miller’s camp declined to issue any statements about this latest round of accusations, but we’re pretty sure anyone hanging out around the Warner Bros. studio lot in Hollywood this week would be able to hear new ulcers spontaneously generate in the stomachs of the executives którzy uruchomili swoje wagony z superbohaterami na swoich gwiazda.

błysk trafi do kin w czerwcu 2023… wiesz, Najprawdopodobniej.

Leave a Comment