Fall Guys zwalnia, serwery natychmiast się zawieszają

Olbrzymi A Fall Guy wpatruje się w zabawkę pingwina na kluczowej grafice Fall Guys.

Obraz: Mediatoniczne

Ups, zrobili to ponownie. upadek chłopakiBłyskotliwa platformówka od Mediatonic, wydana wczoraj na Xbox i Switch w ramach gruntowny remont free-to-play. Serwery gry spaliły się natychmiast, a raporty o problemach z łącznością pojawiły się ponad 24 godziny później.

Wydane po raz pierwszy na PlayStation i PC w sierpniu 2020 r., upadek chłopaki była jedną z pandemicznych gier ucieczki w erze blokady. Musisz pamiętać, życie naprawdę zassany w tym czasie (w porządku, w kategoriach chowu zwyczajnego, to nadal jest do bani). Na chwilę, upadek chłopaki rozjaśnił mroczne czasy, jego chaotyczne wibracje i 60-osobowe minigry, nie wspominając o przejażdżce jak Miesięczna „darmowa” gra PS Plusoraz kampania marketingowa oparta na Twitchu—pomagając w osiągnięciu ogromnej popularności.

W marcu 2021 r. Firma Epic Games przejęła Mediatonic szczery. Część tej umowy oznaczała przeprowadzkę upadek chłopaki ze sklepu Steam i do autorskiego programu uruchamiającego gry Epic. (upadek chłopaki już nie na sprzedaż na Steamie.) Ale inną częścią było przestawienie gry na model free-to-play, przy zastosowaniu podobnego podejścia do liga rakietowaktórego deweloperem był Psyonix odebrany przez firmę Epic w 2019 roku.

To bezpłatne wdrożenie odbyło się wczoraj, w ramach upadek chłopakiSzósty sezon, trafnie zatytułowany „Free For All”. Gracze natychmiast zgłaszali problemy z rozgrywką. Wiele z tych zgłoszeń wzięła ten Formularz z memy.

O godzinie 10:02 czasu wschodniego urzędnik upadek chłopaki Konto Twitter rozpoznany nieszczęścia, po którym nastąpiło drugie potwierdzenie 50 minut później. Następnie wrócił do pracy jak zwykle, tweetując o ciastach, kosmetykach w grze i niepokojącym fakcie, że upadek chłopaki– tytułowi jesienni faceci mają sześć stóp wzrostu. Oficjalny strumień gry nie określił, czy Mediatonic uważa, że ​​problem został rozwiązany.

Gracze z pewnością nie. W sieciach społecznościowych, niektórzy twierdzą, że muszą długo czekać na wejście do meczu lub muszą ciągle się resetować, aby zagrać. Inni mówią, że w ogóle nie mogą wejść do gier. Mediatonic nie podał harmonogramu wprowadzenia poprawki. On jest, jak w przypadku wielu premier gier online, bałagan. Jedyna różnica między tym a powiedzmy Jeźdźcy czy to jest? upadek chłopaki jest już od prawie dwóch lat.

Kiedy skontaktowano się z nami w celu uzyskania komentarza, przedstawiciele Mediatonic przekazali dalej Moje pudełko w Epic. Przedstawiciele firmy Epic nie odpowiedzieli na czas na publikację. (Aktualizacja, 14:15 czasu wschodniego: A upadek chłopaki Rzecznik powiedział, że wczoraj gra osiągnęła najwyższy poziom w historii dla jednoczesnych graczy, co spowodowało „duże obciążenie na naszych serwerach i okresowo wpływało na niektóre nasze systemy dobierania graczy w ciągu dnia”. Rzecznik powiedział, że „kilka poprawek zostało już pomyślnie wdrożonych w celu ustabilizowania wydajności” i „tak wiele osób” mogło w rezultacie grać, ale odmówiło podania konkretnych liczb.)

To nie jedyny raz upadek chłopaki był utrudniony przez poważne awarie serwera. W 2020 roku Mediatonic buduje mnóstwo szumu przed premierą dając wczesny dostęp do streamerów Twitcha i ich ogromnej rzeszy fanów. Podczas uruchamiania gry raport 120 000 graczy próbował grać w obie. Kelnerzy splunęli. Co to mówi o czasie i kołach płaskich?

Leave a Comment