Farma Ezry Millera w Vermont ma „pistolety i kule leżące dookoła”, gdy trzymają matkę i jej troje dzieci

Nagrania wideo sugerują, że farma Ezry Millera w Vermont jest niebezpiecznym środowiskiem dla matki i trójki jej dzieci.

Według lokalnych źródeł Blask Aktor gości od połowy kwietnia 25-latkę i jej dzieci w wieku od jednego do pięciu lat.

Miller i kobieta najwyraźniej spotkali się na Hawajach, gdzie aktor odwiedził w marcu i kiedy tam był zgromadził kilka aresztowań.

W ostatnim raporcie autorstwa toczenia kamienia, dwa źródła znające obecną sytuację wyraziły zaniepokojenie bezpieczeństwem dzieci na 96-akrowej posesji Millera, twierdząc, że wokół domu leżała bezobsługowa broń palna.

Źródło wspomniało o incydencie, w którym jedno z dzieci – w wieku jednego roku – rzekomo włożyło mu do ust zabłąkaną kulę.

Ojciec dzieci powiedział, że Miller rzekomo kupił kobiecie i jej dzieciom lot z Hawajów bez jego wiedzy i od tego czasu nie widział ich ani nie słyszał.

„Przechodzę przez piekło iz powrotem” – powiedział ojciec. „Mam złe przeczucia w żołądku… Chcę iść po moje dzieci, one znaczą dla mnie pieprzony świat”.

(Obrazy Getty’ego)

Wydaje się, że matka i dzieci nadal mieszkają na farmie, jak wynika ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie matki w poniedziałek (20 czerwca). Dodatkowo oba źródła potwierdziły, że widziały tam czteroosobową rodzinę, w środowisku nieodpowiednim dla dzieci.

Materiał wideo z kwietnia, który został zrecenzowany przez toczenia kamieniaujawnili co najmniej osiem broni szturmowych, karabinów i pistoletów rozrzuconych po całym salonie, a niektóre bronie opierają się o stos wypchanych zwierząt.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz na 30-dniowy darmowy okres próbny

Zarejestrować

Matka powiedziała, że ​​Miller pomógł jej uciec od „brutalnego i agresywnego ex” i że „w końcu pomogli mi… mieć bezpieczne środowisko dla moich trojga bardzo małych dzieci”. Ojciec zaprzeczył wszystkim zarzutom wykorzystywania.

“[Ezra’s] Domowe ranczo było dla nas rajem” – powiedziała.

„Mogą mieć broń palną do samoobrony i są przechowywane w części domu, do której dzieci nigdy nie wchodzą” – dodała matka. „Moje dzieci są w stanie bardziej się zrelaksować podczas powrotu do zdrowia dzięki bezpieczeństwu i opiece, jaką dał im Ezra”.

Oba źródła twierdzą ponadto, że wśród obecnych dzieci miało miejsce uporczywe i intensywne używanie marihuany. toczenia kamienia dowiedział się, że na posiadłości Millera znajduje się również „znacząca farma upraw konopi indyjskich”.

Odkąd w połowie maja ojciec dowiedział się o rzekomej broni i narkotykach na posiadłości Millera, ojciec zadzwonił do Departamentu Dzieci i Rodzin w Vermont oraz władz lokalnych, aby przeprowadzić kontrolę stanu zdrowia.

Jednak ojciec mówi, że policja zignorowała jego obawy, podczas gdy pracownik socjalny prowadzący sprawę powiedział, że nie widział nic złego, kiedy odwiedził dom.

Niezależny skontaktował się z przedstawicielem Millera w celu uzyskania komentarza.

Ta wiadomość jest następstwem wcześniejszych oskarżeń przeciwko Millerowi, w tym wniesionych przez rodziców 18-letniej aktywistki ekologicznej Tokata Iron Eyes, oskarżanie aktora o użycie przemocy w celu „dominacji” nad dzieckiem.

Leave a Comment