Federalni postanawiają skazać męża Nicki Minaj na 15 miesięcy za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny

Prokuratura federalna skazała męża Nicki Minaj na 15 miesięcy więzienia za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny w Kalifornii.

Według dokumentów sądowych, 44-letni Kenneth Petty nie zarejestrował się jako przestępca seksualny od czasu przeprowadzki do Golden State z Minaj w 2019 roku, Zapoczątkowany zgłoszone.

Prawo mówi, że musi się rejestrować za każdym razem, gdy się przeprowadza po wyroku skazującym za próbę gwałtu na 16-letniej dziewczynie, którą zaatakował w 1994 roku w Nowym Jorku.

„Po wcześniejszym skazaniu za usiłowanie gwałtu oskarżony świadomie nie zarejestrował się jako przestępca seksualny podczas przeprowadzki do Kalifornii” – powiedzieli prokuratorzy w niedawnym zgłoszeniu.

‘Czas [the] brak rejestracji pozwanego jest niepokojący, biorąc pod uwagę, że nastąpiło to, gdy: [the] oskarżony zaczął spotykać się z żoną, rzucił pracę, przeniósł się do Los Angeles i przyjął bogaty styl życia.

Petty ma się odbyć 6 lipca na rozprawie, na której prokuratorzy twierdzili, że powinien zapłacić 55 000 dolarów grzywny.

Prokuratorzy federalni proszą męża Nicki Minaj (po prawej), Kennetha Petty’ego (po lewej), o odsiedzenie 15 miesięcy w więzieniu i zapłacenie 55 000 dolarów grzywny za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny. Para przeprowadziła się do Kalifornii w 2019 roku i urodziła dziecko w następnym roku

Petty miał się zarejestrować, kiedy przeniósł się do Kalifornii w 2020 r., by w 1995 r. skazać za gwałt na ówczesnej 16-letniej Jennifer Hough (na zdjęciu)  Ofiara pozywa Petty za rzekomą próbę przekupstwa i nękania jej, by zrezygnowała z zeznań

Petty miał się zarejestrować, kiedy przeniósł się do Kalifornii w 2020 r., by w 1995 r. skazać za gwałt na ówczesnej 16-letniej Jennifer Hough (na zdjęciu) Ofiara pozywa Petty za rzekomą próbę przekupstwa i nękania jej, by zrezygnowała z zeznań

Minaj wielokrotnie twierdził, że Petty został niesłusznie skazany i twierdził, że ofiara, obecnie 43-letnia Jennifer Hough, planowała napisać list do sędziego, który wycofuje jej zeznania.

Hough zaprzeczył zarzutom i złożył pozew przeciwko parze, twierdząc, że próbowali zapłacić jej 500 000 dolarów za ponowne odebranie jej zeznań z 1995 roku i grozili jej i jej rodzinie, gdy odmówiła.

Pozew, który Minaj został umorzony w styczniu, dotyczy niesprecyzowanych odszkodowań i zarzuca Petty’emu nękanie, zastraszanie świadków i celowe wywoływanie cierpienia emocjonalnego.

Tyrone Blackburn, prawnik reprezentujący Hough, nie odpowiedział od razu na prośbę DailyMail.com o komentarz.

Podobnie jak powtórzenia Minaja i Petty’ego.

Petty został aresztowany w marcu 2020 r. za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny w Kalifornii

Petty został aresztowany w marcu 2020 r. za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny w Kalifornii

Podobnie jak Petty i Minaj, Jennifer dorastała w dzielnicy Queens w południowej Jamajce, gdzie została wychowana przez kobietę, która adoptowała ją jako dziecko. codzienna bestia.

Miała 16 lat, kiedy domniemany napaść miał miejsce po tym, jak Petty podszedł do niej, gdy szła do szkoły 16 września 1994 roku.

Petty rzekomo podszedł do niej, wepchnął jej jakiś przedmiot w plecy i kazał jej „chodzić dalej”, gdy odwiózł ją do domu, zgodnie z aktami sądowymi uzyskanymi przez wybuch.

Kiedy przybyli, Petty zmusił ją do wejścia na górę i zgwałcił ją ostrzem noża, zanim udało jej się uciec po uderzeniu go butelką, jak pokazują zapisy.

Jennifer natychmiast zgłosiła incydent i udała się do szpitala na badanie kontrolne. Kiedy wróciła do domu, powiedziała, że ​​jej przybrana matka powiedziała jej: „Przepraszam, zostałaś zgwałcona, ale powinnaś była krzyczeć.

Petty zaprzeczył zarzutom Jennifer podczas jej aresztowania, mówiąc śledczym: „Nic nie zrobiłem”.

Jej rodzice powiedzieli matce Jennifer, że nastolatki się spotykają, powiedziała, chociaż upiera się, że nie.

„Myślę, że zawsze czułam, że ludzie chcą, abym była kłamcą” – powiedziała Jennifer The Daily Beast w marcu.

Petty został ostatecznie skazany w 1995 roku za cztery zarzuty: usiłowanie gwałtu pierwszego stopnia, napaść drugiego stopnia, bezprawne pozbawienie wolności drugiego stopnia i posiadanie broni.

Został skazany na cztery lata więzienia i nakazano mu zarejestrować się jako przestępca seksualny do końca życia.

Ofiara po raz pierwszy przedstawiła swoje alarmujące zarzuty w wywiadzie dla Daily Beast w marcu, używając tylko swojego imienia, Jennifer.

Ofiara po raz pierwszy przedstawiła swoje alarmujące zarzuty w wywiadzie dla Daily Beast w marcu, używając tylko swojego imienia, Jennifer.

Minaj i jej mąż Kenneth Petty, na zdjęciu w lutym 2020 roku przed aresztowaniem w Kalifornii, zostali oskarżeni o prześladowanie kobiety, którą Petty próbował zgwałcić w 1995 roku

Minaj i jej mąż Kenneth Petty, na zdjęciu w lutym 2020 roku przed aresztowaniem w Kalifornii, zostali oskarżeni o prześladowanie kobiety, którą Petty próbował zgwałcić w 1995 roku

Minaj wielokrotnie upierała się, że jej mąż został niesłusznie skazany.  Zaprzeczyli zarzutom, że próbowali przekupić i grozić Hough

Minaj wielokrotnie upierała się, że jej mąż został niesłusznie skazany. Zaprzeczyli zarzutom, że próbowali przekupić i grozić Hough

Minaj podobno zaczął spotykać się z Petty po tym, jak został zwolniony z więzienia, kiedy miał 21 lat, a ona 16 lat.

Wylądował za kratkami w 2006 roku po tym, jak przyznał się do zabójstwa w strzelaninie do Lamonta Robinsona. Został skazany na 10 lat więzienia i odsiedział siedem lat przed zwolnieniem w 2013 roku.

W 2019 roku ożenił się z Minaj i para przeniosła się do Kalifornii. W następnym roku mieli razem dziecko.

Prokuratorzy federalni twierdzą, że Petty był stale informowany o konieczności zarejestrowania się jako przestępca seksualny od czasu jego zwolnienia z więzienia w 1999 roku.

„Oskarżony od prawie 20 lat składa dokumenty rejestracyjne przestępców seksualnych” – napisali prokuratorzy w niedawnym wniosku.

„Przez ponad dwie dekady wielokrotnie ostrzegano go, że jeśli przenosi się do innego stanu, jego obowiązkiem jest przestrzeganie lokalnych, miejskich, stanowych, federalnych lub międzynarodowych przepisów dotyczących rejestracji”.

Leave a Comment