George RR Martin ujawnia szczegóły spinoffa Jona Snowa – The Hollywood Reporter

Pojawiły się nowe szczegóły na temat gra o tron sequel w fazie rozwoju skupiony na Jonie Snow.

twórca sagi George RR Martin oraz trony Gwiazdy Emilia Clarke i Gwendoline Christie wzięły udział w projekcie, który Hollywoodzki reporter wyłącznie zepsuty w zeszłym tygodniu.

napisał na swoim bloguMartin ujawnił, że roboczy tytuł projektu to: Śnieg.

Clarke zauważył w Wywiad BBC że Harington jest głęboko zaangażowany w projekt. „Powiedział mi o tym” – mówi Clarke. „I wiem, że istnieje. Zdarza się. O ile wiem, został stworzony przez Kita, więc był w nim od samego początku. Więc to, co mam nadzieję obejrzeć, jeśli tak się stanie, jest poświadczone przez Zestaw Harington”.

Martin potwierdził relację Clarke’a: „Tak, to Kit Harrington wpadł na pomysł. Nie mogę podać nazwisk scenarzystów/showrunnerów, ponieważ nie zostało to jeszcze dopuszczone do wydania… ale Kit też ich sprowadził, swój własny zespół, i są wspaniali.

Autor powiedział również, że był zaangażowany w stronę twórczą. “I jestem zaangażowany, tak jak ja z [the Thrones prequels in the works] Rycerz żywopłotu, Wąż morski i Dziesięć tysięcy statków oraz wszystkie seriale anime” – napisał. „Zespół Kita odwiedził mnie tutaj w Santa Fe i pracował ze mną oraz moim własnym zespołem błyskotliwych i utalentowanych pisarzy/konsultantów przy tworzeniu serialu”.

Martin zwrócił uwagę, że „te cztery kolejne koncerty są wciąż na etapie scenariusza” i, jak w przypadku wszystkich prac rozwojowych, zielone światło nie jest pewne. „Prawdopodobieństwo wyemitowania wszystkich czterech programów… cóż, bardzo bym się z tym cieszył, ale zwykle tak nie działa”.

Zapytana Clarke, czy mogłaby kiedykolwiek powtórzyć swoją kultową rolę Daenerys Targaryen, odpowiedziała: „Nie, myślę, że skończyłam”.

Podczas gdy Christie – której ulubiona postać fanów Brienne z Tarth, podobnie jak Jon Snow, przetrwała osiem sezonów serialu – powiedziała, że ​​będzie otwarta na potencjalne ponowne odegranie swojej roli w przyszłości. „Brienne z Tarthu jest niesamowicie bliska mojemu sercu i z chęcią zobaczę ją ponownie” – powiedział nominowany do nagrody Emmy Newsweek. – Myślę, że jest twarda.

Martin ma dużo więcej na jego blogugdzie opowiada o doniesieniach o swoich odczuciach dotyczących kolejnego projektu Amazona Władca Pierścieni świętuje odbiór drugiego sezonu nowej serii AMC ciemne wiatry (który obecnie ma 100% aprobatę wśród krytyków Rotten Tomatoes) i daje kilka miłych przemyśleń i historii na temat jego jeszcze do opublikowania THR wywiad.

Leave a Comment