Gloria Estefan w cieniu Jennifer Lopez na Super Bowl Halftime Komentarze

Gloria Estefan, po lewej, i Jennifer Lopez (Zdjęcie: Frazer Harrison przez Getty Images / Dia Dipasupil przez Getty Images)

Gloria Estefan, po lewej, i Jennifer Lopez (Zdjęcie: Frazer Harrison przez Getty Images / Dia Dipasupil przez Getty Images)

Gloria cię dopadnie.

Gloria Estefan nie zawahał się wyśmiać aktora-piosenkarza Jennifer Lopez podczas odcinka „Oglądaj, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem” we wtorek.

Podczas jednego segmentu Cohen zapytał ikonę kubańsko-amerykańskiej, co sądzi o tym uwagi Lopez zrobił o Pokaz Super Bowl 2020w którym zagrała z kolumbijską piosenkarką Shakirą.

W swoim filmie dokumentalnym Netflix „Halftime” Lopez narzekał o ograniczeniach czasowych związanych z dzieleniem się sceną, nazywając ją „najgorszym pomysłem na świecie”.

W odpowiedzi Estefan powiedział Cohenowi, że został poproszony o dołączenie do Lopeza i Shakiry na scenie Super Bowl, ale odrzucił ofertę.

„Słuchaj, to jest sedno sprawy. Masz bardzo mało czasu, jak 12 minut lub coś w tym stylu, na wzloty i upadki na planie” – wyjaśnił Estefan. “Więc możesz to zrobić z jedną osobą?” Tak, ale myślę, że chcieli zrobić ekstrawagancję z Miami i latynoską, i starali się zapakować jak najwięcej.

I chociaż Estefan powiedział, że kobiety go „zabiły” i był to „niesamowity show”, piosenkarz „Rhythm Is Gonna Get You” również skorzystał z okazji, by rzucić trochę cienia na Lopeza.

„OK i wyobraź sobie, co powiedziałby J.Lo, gdybym był trzeci [performer]— powiedział Estefan, wyłupując oczy.

“Dosłownie wyszedłbym, poszedłem ‘chodź, potrząśnij swoim ciałem’!” Estefan żartował, odnosząc się do słów swojego przeboju Miami Sound Machine z 1985 roku, „Conga!”

Estefan dodał następnie, że wystąpiła w kilku Super Bowls i że występ Lopeza i Shakiry był „ich czasem”, by zabłysnąć.

„Ponadto nie chciałem przejść na dietę w grudniu” – powiedział Estefan. “Jest Boże Narodzenie!”

Skargi Lopez na jej występ w Super Bowl w „Halftime” nie były skierowane do Shakiry, ale do NFL.

Menadżer Lopeza, Benny Medina, podzielił się frustracją swojego klienta z powodu wyboru przez NFL roli głównej.

„Zazwyczaj masz headlinera na Super Bowl. Ten headliner buduje show, a jeśli zdecydują się mieć innych gości, to ich wybór” – powiedział. według Entertainment Weekly. „Obrazem było powiedzieć, że potrzebujesz dwóch Latynosów, aby wykonać pracę, którą artysta wykonał historycznie”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na HuffPost i został zaktualizowany.

Związane z…

Leave a Comment