Gwiazda tenisa, Naomi Osaka, współpracuje z LeBronem Jamesem, aby założyć firmę medialną

Tenisistka Naomi Osaka zakłada firmę produkującą media we współpracy z Gwiazda NBA LeBron James” grupa medialna, The SpringHill Company.

Decyzja Osaki oraz jej agenta i partnera biznesowego Stuarta Duguida o współpracy z The SpringHill Company jest najnowszą komercyjną premierą gwiazda tenisa.

The SpringHill Company to konglomerat produkcji rozrywkowej, którego współzałożycielami są James i biznesmen Maverick Carter.

FUNDACJA LEBRON JAMES OTWIERA CENTRUM MEDYCZNE W OHIO

Naomi Osaka z Japonii oddaje piłkę przeciwko Sarze Sorribes Tormo z Hiszpanii podczas meczu na turnieju tenisowym Mutua Madrid Open w Madrycie, Hiszpania, niedziela, 1 maja 2022 r. (AP Photo/Manu Fernandez, File)

Wiadomość o uruchomieniu pojawiła się po tym, jak w zeszłym miesiącu Osaka i Duguid współzałożyli agencję reprezentacji sportowców EVOLVE.

Nowy firma produkcyjnaHana Kuma wyprodukuje oparte na scenariuszu treści, począwszy od filmu dokumentalnego New York Times o pierwszej kolorowej kobiecie wybranej do Kongresu, Patsy Mink. Zgodnie z komunikatem prasowym firma będzie zwracać uwagę na „wzmacniające” i „specyficzne dla kultury” historie.

LEBRON JAMES Z LAKERS JEST PIERWSZYM AKTYWNYM GRACZEM NBA, KTÓRY ZOSTAŁ MILIARDEREM: RAPORT

James Lebron

Lebron James podczas prezentacji jako nowy gracz Los Angeles Lakers 13 lipca 2019 r. w UCLA Health Training Center w El Segundo w Kalifornii. (Zdjęcie: Jevone Moore/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images) (Zdjęcia Getty’ego)

JAMES PATTERSON: SPRZEDANE KSIĄŻKI, NET WORTH, WSPÓŁPRACA Z CELEBRYTAMI

„Nastąpiła eksplozja producentów kolorów, którzy w końcu wyposażyli się w zasoby i ogromną platformę” – powiedział Osaka w oświadczeniu. „W dobie streamingu treści mają bardziej globalną perspektywę. Widać to w popularności telewizji z Azji, Europy i Ameryki Łacińskiej, że unikatowość może być również uniwersalna. Świadczy o tym również moja historia”.

Zgodnie z oświadczeniem Hana Kuma otrzyma od The SpringHill Company zasoby produkcyjne i strategiczne. Hana Kuma współpracuje również z giełdą kryptograficzną FTX i platformą opieki zdrowotnej Modern Health.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXBUSINESS.COM

Osaka jest czterokrotnym mistrzem Wielkiego Szlema. Niedawno powiedziała, że ​​ominie Wimbledon drugi rok z rzędu. Gwiazda tenisa nie brał udziału w tournée od czasu porażki w pierwszej rundzie z Rolandem Garrosem w zeszłym miesiącu.

Leave a Comment