Gwiazda X Factor, Tom Mann „złamany”, gdy narzeczona Danielle Hampson umiera w dniu ślubu

Najszczęśliwszy dzień w życiu Toma Manna zamienił się w dzień „nieodwracalnego żalu”.

28-letni Mann, najbardziej znany z występu w X Factor w 2014 roku, podzielił się tragiczną wiadomością na temat Instagram w poniedziałek, mówiąc, że jego ukochana przyszła żona nigdy nie dotarła do ołtarza w sobotę.

Jego narzeczona Danielle Hampson, 34 lata, zmarła w dniu ślubu.

Publikując zdjęcie Hampsona i ich ośmiomiesięcznego syna Bowiego, Mann powiedział, że nie może „uwierzyć, że piszę te słowa”.

„Moja kochana Dani – moja najlepsza przyjaciółka, moje wszystko i więcej, miłość mojego życia – odeszła we wczesnych godzinach sobotniego poranka 18 czerwca” – napisał. „To, co miało być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu, zakończyło się nieodwracalnym złamanym sercem. Czuję się, jakbym płakał nad oceanem.

„Nigdy nie dotarliśmy do ołtarza; albo musimy złożyć przysięgę lub zatańczyć nasz pierwszy taniec, ale wiem, że wiesz, że byłaś całym moim światem i najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, Danielle.

Mann, który pojawił się w śpiewanym show jako część boysbandu Stereo Kicks, powiedział, że ich syn da mu „siłę” do radzenia sobie.

„Szczerze nie wiem, dokąd mam się udać, ale wiem, że muszę użyć całej siły, jaką mogę zebrać dla naszego małego chłopca” – napisał. “Nie zaznaczę rodzica, którym już się stałeś, ale obiecuję, że zrobię wszystko, aby wychować Bowiego tak, jak zawsze chcieliśmy.”

Tom Mann napisał na Instagramie, że jego narzeczona Danielle Hampson była miłością jego życia.
Tom Mann napisał na Instagramie, że jego narzeczona Danielle Hampson była miłością jego życia.
Instagram

Piosenkarz i autor tekstów zauważył, jak „całkowicie załamany próbował przetworzyć” tragedię.

“Moja kochana Dani, najjaśniejsze światło we wszystkich pokojach, mój świat to ciemność bez ciebie. Będę za tobą tęsknił na zawsze” – zakończył.

Przyczyna śmierci Hampsona nie jest obecnie znana.

„Nigdy nie dotarliśmy do ołtarza; albo musimy wypowiedzieć nasze śluby lub zatańczyć nasz pierwszy taniec.

Tom Man

Byli koledzy z zespołu Stereo Kicks Manna pospieszyli do sekcji komentarzy, aby złożyć kondolencje.

„Wysyłam całą moją miłość bratu, tak przepraszam”, napisał piosenkarz Barclay Beales, podczas gdy Charlie Jones dodał: „Zrozpaczony czytaniem tego Toma. Zobacz całą moją miłość do ciebie i Bowiego.

Mann i Hampson byli zmuszeni dwukrotnie przełożyć ślub w sierpniu 2020 roku z powodu pandemii.

Śmierć Danielle Hampson jest do tej pory nieznana, ponieważ Tom Mann powiedział, że miał złamane serce na swoim poście na Instagramie.
Śmierć Danielle Hampson jest do tej pory nieznana, ponieważ Tom Mann powiedział, że miał złamane serce na swoim poście na Instagramie.
Instagram

Oni ogłoszenie przybycie ich syna Bowiego w październiku 2021 r.

Mann pojawił się na scenie muzycznej jako uczestnik 11. sezonu The X Factor w 2014 roku. Najpierw przesłuchał solo, zanim został umieszczony przez sędziów w Stereo Kicks.

Zespół zajął piąte miejsce, a później wydał swój debiutancki singiel, jednak członkowie zespołu rozpadli się w następnym roku.

Leave a Comment