Gwiezdna strategia turowa Into the Breach otrzyma w lipcu bezpłatną aktualizację Edycji Zaawansowanej

Cztery lata i trochę po premierze, deweloper FTL Subset Games powraca do swojej gwiezdnej turowej gry strategicznej Into the Breach, z ogromnie rozszerzoną aktualizacją Advanced Edition dla istniejących platform, która ma zostać wydana 19 lipca.

Aktualizacja Into the Breach’s Advanced Edition – która będzie bezpłatna dla wszystkich dotychczasowych posiadaczy na Switchu, Macu i PC – wprowadza nowe drużyny, broń, pilotów (z nowymi umiejętnościami pilotów), wrogów, bossów, misje i nową muzykę Bena Punty’ego. Będzie również zawierał nowy, trudniejszy tryb trudności, a także obsługę siedmiu nowych języków.

Wraz z aktualizacją istniejących platform, Into the Breach zadebiutuje również na iOS i Androidzie 19 lipca. Ta wersja będzie zawierać nową zawartość Edycji zaawansowanej i obsługę ekranu dotykowego, ale będzie dostępna tylko dla subskrybentów Netflix w ramach stopniowe przejście z usługi przesyłania strumieniowego do gier.

Into the Breach – zwiastun aktualizacji Edycji zaawansowanej.

Into the Breach był oczywiście nie lada gratką jeszcze przed obietnicami zaawansowanej edycji. Jest to stylowa i cudownie dopracowana figurka turowej gry strategicznej, której akcja toczy się w odległej przyszłości, w której ludzkość musi odpierać postępy gigantycznych potworów znanych jako Vek, rozmieszczając potężne mechy.

„Oprócz tego, że jest bilardem, Whack-a-Mole, szachami, futbolem amerykańskim i wszystkim pomiędzy, Into the Breach to także FTL, w swojej radości z migoczącego mechanizmu szachowego, w fascynacji trudnymi wyborami, w zaskakujących zwycięstwach. w drastycznej odmianie, która działa swoją dziwną magię w ścisłych ograniczeniach” – powiedział Christian Donlan w swoim Polecana recenzja w 2018 roku. „I wszystkie te gry łączą się, aby stworzyć Into the Breach, który jest precyzyjny, brutalny, złożony, oszałamiający i całkowicie ekscytujący – a Into the Breach jest w pewnym sensie zupełnie inny”.

Leave a Comment