Infielder Chicago White Sox, Danny Mendick, ma rozdarty ACL

CHICAGO — White Sox Utility Man Danny Mendicka przegapi resztę sezonu z rozdartym ACL w prawym kolanie i zapolowym Człowiek Bariery zespół podał w czwartek, że trafia na 10-dniową listę kontuzjowanych z napiętym prawym ścięgnem podkolanowym.

Mendick grał shortstop, kiedy zderzył się z lewym polowym Adam Hasley po faulu w środowej przegranej 9-5 z Toronto. Będzie potrzebował operacji, chociaż nie ustalono daty.

Mendick był o kulach w klubie White Sox w czwartek i powiedział, że spodziewa się, że będzie gotowy na wiosenne treningi w lutym. Uzyskał 0,289 z trzema osobami korzystającymi z domu i 15 RBI oraz 0,786 OPS w 31 meczach.

Engel naciągnął ścięgna podkolanowe w trzecim secie w środę. Wcześniej miał podobną kontuzję i powiedział w czwartek, że nie wydaje się to szczególnie poważne.

The White Sox odwołali infielder/outfielder Gavina Sheets z Triple-A Charlotte i wybrali infielder Lenyn Sosa z Double-A Birmingham do wypełnienia wakatów w ich poobijanym składzie. Sheets miał rozpocząć się na prawym polu w czwartek wieczorem, kiedy Chicago otworzyło serię czterech meczów z Baltimore.

Sosa, 22, osiąga 0,331 z 14 home runami, 48 RBI i 0,933 OPS w 62 meczach dla Birmingham w tym sezonie.

Mistrzowie AL Central zeszłego sezonu, White Sox weszli w czwartek z wynikiem 33-34 i na trzecim miejscu.

Chicago również przeniosło zapolowego Eloy Jimenez w 60 dniu IL. Jimenez, który od 24 kwietnia zerwał prawe ścięgno ścięgna podkolanowego, jest na odwyku u Charlotte.

Centralny ogrodnik Ludwik Robert został usunięty z początkowego składu w czwartek, aby odpocząć od niesprecyzowanej kontuzji. Menedżer Tony La Russa powiedział, że ma nadzieję, że Robert będzie dostępny w piątek. pierwszy baseman Jose Abreu został ponownie zdegradowany do wyznaczonego hittera z powodu problemu z biodrem.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Leave a Comment