Jamie Spears chce postawić Britney Spears w stan oskarżenia

Zespół prawników Jamiego Spears podobno próbował zakwestionować szereg zarzutów, jakie Britney wysuwa przeciwko ojcu, w tym, że była „zmuszona do oddania 8 probówek krwi w celu leczenia” i „nie pozwolono jej posiadać środków przeciwbólowych”.

Britney Spears może zostać zwolniona ze swojego konserwatorium, ale wygląda na to, że jej prawne bitwy jeszcze się nie skończyły.

Jamie Spears – ojciec i były kustosz Spears – złożył pod przysięgą prośbę, aby jego córka wzięła udział w zeznaniu, aby odpowiedzieć na jej pytania.

AFP/AFP przez Getty Images

Dokumenty prawne złożone przez zespół Jamiego Spearsa, które po raz pierwszy zostały uzyskane przez TMZwydają się być skupione wokół roszczeń Britney Spears, zarzucających jej, że jej ojciec był agresywny podczas swojej opieki.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi istotnymi informacjami, cofnijmy się szybko do czerwca zeszłego roku, kiedy Spears pojawił się w sądzie poprosić o koniec jego prawie 14-letniej opiece, która od 2008 roku daje ojcu i wielu prawnikom kontrolę nad jego życiem i finansami.

Matt Winkelmeyer/Getty Images

Podczas tego wirtualnego wystąpienia na dworze Spears przemawiał publicznie po raz pierwszy nad „obraźliwymi” warunkami umowy, porównując swoje doświadczenie z handlem seksualnym. Następnie powiedziała sali sądowej, że jej ojciec „i wszyscy zaangażowani w tę opiekę” powinni siedzieć w więzieniu.

Tim Mosenfelder/Getty Images

W tym czasie jej ojciec odpowiedział w oświadczenie za pośrednictwem swojego adwokata, mówiąc, że „przepraszam, że jego córka jest w tak wielkim bólu i bólu”.

Chris Farina/Corbis przez Getty Images

Trzy miesiące później sędzia Jamie zawieszony jako kustosz posiadłości Britney Spears, zanim została konserwatorska ostatecznie zakończone w listopadzie.

Kevin Dietsch/Getty Images

Jak zapewne wiecie, odkąd została uwolniona spod kontroli ojca, Spears publikuje w mediach społecznościowych, aby porozmawiać ze swoimi fanami bardziej szczegółowo na temat warunków jej opieki – często komentując winę swojej rodziny W skrzydłach.

Valerie Macon/AFP przez Getty Images

Nawiązując do swojego zeznania z zeszłego roku, Spears napisała w postach w mediach społecznościowych, które czuła ojciec powinien ponieść konsekwencje prawne za rzekome nadużycie swojej roli kuratora. „Co tata mi zrobił, oni nie robią nawet przestępcom. …Jestem szczerze zszokowana, tata nie jest w więzieniu” – napisała dalej Świergot w styczniu.


Twitter: @britneyspears

Jest to więc ten szczególny aspekt aktywności Spears w mediach społecznościowych, który jej ojciec próbuje teraz wysunąć na pierwszy plan, prosząc ją, by usiadła do pełnego zeznania.

W nowych dokumentach prawnych zespół Jamiego Spearsa ma nadzieję, że uda mu się legalnie zakwestionować zarzuty, które jego córka wysunęła przeciwko niemu, w tym konkretne oskarżenia, że ​​była „zmuszona do oddania 8 probówek krwi w celu leczenia, była zmuszona do udziału w terapii i nie była pozwolono na posiadanie środków przeciwbólowych” TMZ raporty.

Image Group La/Disney General Entertainment Treści za pośrednictwem Getty Images

Jednak według prawników Jamiego Spears, Britney Spears stara się uniknąć zeznania.

Valerie Macon/AFP przez Getty Images

Jej zespół wskazał również na doniesienia, że ​​Britney Spears ma wygrać około 15 milionów dolarów jej nadchodzących wspomnień o jej konserwatorium – na ten sam temat, o którym mówią, że odmawia dyskusji w sądzie.

Anthony Harvey/Getty Images

„Adwokat Britney nie ma uzasadnionej podstawy prawnej, aby sprzeciwić się zeznaniu Britney” – powiedział Jamie Spears. stan prawnikówtwierdząc, że „nadal publikuje publiczne posty w mediach społecznościowych zawierające podżegające zarzuty dotyczące różnych kwestii faktycznych”.

Scott Dudelson/Getty Images

Mówią, że mają pełne prawo zgłosić Britney Spears, ponieważ „to ona wysuwa bezpodstawne roszczenia” przeciwko Jamiemu Spearsowi.

The dokumenty dalej stwierdza, że ​​zespół Britney Spears nie może sprzeciwić się zeznaniu z obawy, że przesłuchanie może dotyczyć „emocjonalnie trudnych spraw”, argumentując, że takie sprawy zostały obszernie omówione na stronach mediów społecznościowych Spears. Według Ludziedokumenty odnoszą się do kilku postów na Instagramie, które piosenkarka napisała w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Kevork Djansezian/Getty Images

„Ona twierdzi, dzięki swoim aktom sądowym i rozmyślaniom w mediach społecznościowych, że zna wszelkiego rodzaju informacje dotyczące jej zarzutów o wykroczenia” – mówi zgłoszenie o Spears.

Dodają, że albo: „(1) ma wiedzę o swoich zarzutach, które twierdzi, że ma w aktach sądowych i w mediach społecznościowych; lub (2) nie ma takiej wiedzy ani wsparcia i po prostu wierzy, że może powiedzieć, co chce w sądzie i w mediach społecznościowych, bez względu na to, czy jej zarzuty są prawdziwe.

Ethan Miller/Getty Images

Prośba Jamiego Spears pojawia się niecały miesiąc po tym, jak prawnik Britney Spears, Mathew Rosengart, złożył podobny wniosek zmusić Jamiego do wzięcia udziału w zeznaniu. Podobnie jak prawnicy Jamiego, Rosengart oskarżył Jamiego Spearsa o „bieganie i ukrywanie się” za odpowiadanie na pytania Britney.

Valerie Macon/AFP przez Getty Images

Pozostaje niejasne, czy którakolwiek ze stron zostanie złożona przed planowanym przesłuchaniem w dniu 13 lipca Ale do tego czasu wydaje się mało prawdopodobne, że Britney Spears będzie publikować dalsze przemyślenia w mediach społecznościowych, ponieważ jej konto na Instagramie jest obecnie niemożliwe do namierzenia.

Kevin Winter/Getty Images

Po tym, jak jej strona w tajemniczy sposób zniknęła z platformy bez ostrzeżenia pod koniec ubiegłego tygodnia, TMZ zagłębił się w sprawę i otrzymał potwierdzenie od rzecznika Instagrama, że ​​platforma nie brała udziału w usunięciu jego konta.

Jean Baptiste Lacroix/WireImage

Oczywiście, jeśli śledzisz Britney od jakiegoś czasu, wiesz, że to nie pierwszy raz, kiedy nagle została odtruta z mediów społecznościowych. Ostatnio usunęła swoje konto na Instagramie w marcu, wcześniej powrót do platformy Kilka dni później.

Ethan Miller/Getty Images

Leave a Comment