Jastrzębie chcą handlować z Johnem Collinsem przed draftem

The sokoły nadzieję na osiągnięcie porozumienia obejmującego Johna Collinsa zanim projekt rozpoczął się w czwartek wieczorem, źródła powiedziały Jake’owi Fischerowi z Bleacher Report (Link do Twittera).

Plotki o handlu krążyły wokół Collinsa od czasu, gdy Atlanta została usunięta z fazy play-off, biorąc pod uwagę ciężki kontrakt 24-letniego napastnika i chęć zespołu do zmiany składu tego lata. Collins był uważany za jednego z graczy, który z największym prawdopodobieństwem zostanie sprzedany w tym poza sezonem, z Kings w dobrym miejscu? wspomniany jako możliwy cel.

Collins był jednym z najgorętszych nazwisk na rynku wolnych agentów w zeszłym roku po tym, jak nie zgodził się z Hawksem w sprawie rozszerzenia dla początkujących. Ostatecznie podpisał kontrakt z Atlantą za 125 milionów dolarów w ciągu pięciu lat, a zespół szukał kogoś, kto zgodzi się zaakceptować ten kontrakt.

Collins odegrał ważną rolę dla Hawks, którzy dotarli do finałów Konferencji Wschodniej w 2021 roku, ale jego produkcja spadła w tym sezonie, ponieważ z powodu kontuzji ograniczył się do 54 meczów. Średnio 16,2 PPG, najniższa ocena od swojego debiutanckiego roku, strzelając 52,6% z boiska i 36,4% z rzutu za trzy punkty, obydwa mniej niż w poprzednim sezonie.

Leave a Comment