Jastrzębie postrzegają ofertę Kings dla Collinsa jako „rozczarowującą”

The królowie aktywnie próbował zdobyć Johna Collinsaale Atlanta nie jest pod wrażeniem najnowszej oferty Sacramento, według Sam Amick z The Athletic. Jego źródła mówią, że sokoły rozważ to “rozczarowujące”.

Ogłoszona oferta dla Collinsa obejmuje weterana napastnika Harrison Barnes, ale nie numer 4 w dzisiejszym projekcie. Handel prawdopodobnie zostałby już zrealizowany, gdyby Sacramento chciało się rozstać, dodaje Amick.

Amick również przemawia w środę wieczorem raport z którymi rozmawiały Jastrzębie Ostrogi na Usuń Murray. Mówi, że urzędnicy z Atlanty uważają, że obecna cena wywoławcza San Antonio jest „wygórowana” i chociaż zespoły nie są blisko porozumienia, Amick uważa, że ​​jest to sytuacja do obejrzenia.

Dodatkowo, źródła mówią Amickowi, że Jastrzębie zgłoszono zainteresowanie Jazz środek Rudy Gobert została przesadzona. Atlanta nadal ceni Clint Capelaz kim ma dobre relacje Trae młody. Względy finansowe również wskazują na zatrzymanie Capeli, który jest winien 61 milionów dolarów w ciągu najbliższych trzech sezonów, w porównaniu do 169 milionów dolarów Goberta w ciągu czterech lat, w tym opcję gracza na 2025/26.

Leave a Comment