Jaylon Ferguson z Baltimore Ravens umiera w wieku 26 lat: „Był wspaniałym młodym człowiekiem” | Baltimore kruki

Zespół Baltimore Ravens, Jaylon Ferguson, zmarł w wieku 26 lat, potwierdził w środę zespół.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tragicznym odejściem Jaylona Fergusona” – powiedział zespół w oświadczeniu. „Był miłym i pełnym szacunku młodym mężczyzną z szerokim uśmiechem i zaraźliwą osobowością. Składamy nasze szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom Jaylona, ​​gdy opłakujemy życie stracone zbyt wcześnie.

We are profoundly saddened by the tragic passing of Jaylon Ferguson. pic.twitter.com/ylBvLEzjer

— Baltimore Ravens (@Ravens) June 22, 2022

\n”,”url”:”https://twitter.com/Ravens/status/1539577853502754817″,”id”:”1539577853502754817″,”hasMedia”:false,”role”:”inline”,”isThirdPartyTracking”:false,”source”:”Twitter”,”elementId”:”533c21a5-cb56-4542-9f8b-b6f29c02c799″}}”/>

Policja w Baltimore musi jeszcze ustalić przyczynę śmierci.

„21 czerwca 2022 r., około 23:25, funkcjonariusze Patrolu Okręgu Północnego zareagowali na dom w bloku 400 Ilchester Avenue w sprawie zgłoszenia podejrzanej śmierci” – czytamy w oświadczeniu. „Na miejscu funkcjonariusze zlokalizowali 26-letniego Jaylona Fergusona, który nie odpowiada, leczy go medycy. Ferguson nigdy nie odzyskał przytomności i został uznany za zmarłego na miejscu przez lekarzy. W tym czasie nie znaleziono żadnych śladów urazu lub podejrzewano nieczystą grę.

Ferguson był gwiazdą college’u w Louisiana Tech i posiada rekord FBS w dziedzinie pracy zawodowej z 45, a jego osiągnięcia przyniosły mu przydomek „Sack Daddy”. Został powołany przez Kruki w trzeciej rundzie draftu 2019 i miał 4,5 worka i dwa odzyskane frytki podczas swojego pobytu w Baltimore.

„Był wspaniałym młodym mężczyzną, pełnym miłości i życia”, powiedziała agentka Fergusona, Safarrah Lawson, w oświadczeniu. „Będzie pamiętany nie tylko jako piłkarz, ale jako wspaniały ojciec, syn, brat i przyjaciel. Rodzina prosi o dalsze modlitwy.

Ferguson był popularną postacią wśród kolegów z drużyny i wyróżniał się w szatni Ravens swoimi okularami w grubych oprawkach i wyluzowaną osobowością. Był pierwszą osobą w swojej rodzinie, która ukończyła studia i był dumnym ojcem trójki swoich dzieci.

„Kiedy jestem poza boiskiem, jestem po prostu bardzo, bardzo spokojny, ponieważ nie widzę powodu, by cały czas się denerwować”. Ferguson powiedział Penn Live w 2019 roku. „Na boisku mam ludzi, których nie mogę zawieść. Tak pracuję. Tak jem. A teraz mam dzieci, więc nie pozwolę, żeby cokolwiek powstrzymało mnie od jedzenia.

W ostatnich miesiącach NFL ucierpiało z powodu wielu zgonów. Obrońca Arizona Cardinals, Jeff Gladney, był zginął w wypadku samochodowym w czerwcu i były Dallas Cowboys Marion Barber III zmarł w wieku 38 dwa dni później. W kwietniu rozgrywający Pittsburgh Steelers Dwayne Haskins został uderzony i zabity ciężarówką po tym, jak w jego samochodzie zabrakło benzyny i wysiadł z pojazdu na autostradzie.

Leave a Comment