Jill Zarin powraca do „Gospodyń domowych” po zbudowaniu imperium biznesowego: „Czułem się, jakbym nigdy nie odszedł”

Jill Zarin zawsze miała interesy na głowie i nic dziwnego, że przez lata prawie całkowicie wymykała się ekipom filmowym, mimo że jest prawdziwą nowojorską gospodynią domową.

Zgodziła się, że wracając do Bravo Network jako gwiazda Peacock’s „Ostateczna podróż prawdziwych gospodyń domowych: Klub byłych żon” po prawie dekadzie z dala od ekranów telewizorów czułem się jak w domu – w szalony i pokręcony sposób.

„To tak, jakbym nigdy nie odszedł” – powiedział Zarin FOX Business, zanim zażartował, że kamery nie zostały całkowicie wyłączone przez ostatnie kilka lat. “Byłem w pobliżu, wiesz. Kilka lat temu zrobiłem BravoCon.”

Zarin stał się jednym z najbardziej lubianych aktorów franczyzy po tym, jak zagrał główną rolę gospodyni domowej w „The Real Housewives of New York City” od jego powstania w 2008 roku.

BYLI CZŁONKOWIE GRY „RHONY”: GDZIE SĄ TERAZ?

Kamery śledziły Zarin przez cztery sezony, gdy utrzymywała wyczerpujący harmonogram pracy ze swoim zmarłym mężem Bobbym w ich sklepie Zarin Fabrics Warehouse and Home Furnishing, instytucji założonej w Lower East Side w 1936 roku, jednocześnie wychowując córkę Allyson i aktywnie uczestnicząc w wielu akcjach charytatywnych . powoduje.

„To tak, jakbym nigdy nie odszedł” – powiedział Zarin o Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club, zanim zażartował, że kamery nie zostały całkowicie wyłączone przez ostatnie kilka lat. “Byłem w pobliżu, wiesz. Kilka lat temu zrobiłem BravoCon.” (Jill Zarine)

Po latach pracy w branży odzieżowej i wybuchowym zestawieniu najlepszych kontaktów Zarin w naturalny sposób pasował do „Gospodyń domowych” i miał hasło: „Biegam z bajecznym kręgiem ludzi”.

Poważna zmiana obsady po czwartym sezonie w 2011 roku dała Zarin możliwość ponownego skoncentrowania się na swojej karierze i poszerzenia marki Zarin, czego dokonała na poziomie setek milionów dolarów w sprzedaży dzięki wielu wysiłkom.

Odnoszący sukcesy przedsiębiorca po raz pierwszy wprowadził na rynek swój niedrogi, tytułowa kolekcja luksusowych dywanów w 2016 r. i zobaczyła, jak jej debiutancka kolekcja do domu trafiła do niemal wszystkich głównych sprzedawców artykułów wyposażenia wnętrz, w tym Macy’s, Kohl’s, Home Depot i Bed, Bath & Beyond.

Dodała meble, szafki i wózki barowe, z których każdy miał na celu zapewnienie luksusowego życia w ekonomicznej cenie. Projektowanie wnętrz było tylko jednym z elementów układanki, ponieważ utrzymywała również swoją markę Skweez Couture Shapewear and Hosiery.

Jill Zarin dzieli się płytkami ceramicznymi dla nowej linii domów

Poważna zmiana obsady po czwartym sezonie RHONY w 2011 roku dała Zarinowi możliwość skupienia się na swojej karierze i poszerzenia niedrogiej luksusowej marki Zarin. (Jill Zarine)

Pandemia pozwoliła Zarin spędzać czas w domu z rodziną i współpracowała z córką, dyrektor kreatywną Allyson Shapiro, aby rozpocząć Marka Jill & Ally oparte na maskach do twarzy, które Ally stworzyła dla siebie, które natychmiast stały się wirusowe w Internecie.

Duet matka-córka podjął działania w ramach kampanii crowdfundingowej Noshes for Nurses, którą stworzyli, aby zebrać pieniądze na wyżywienie niezbędnych pracowników. Do tej pory przekazali lekarzom ponad 25 000 masek. Zebrali także 70 000 dolarów i rozdali ponad 200 000 posiłków pracownikom pierwszej linii, w tym personelowi szpitali, komisariatom policji i strażakom.

BRAVO NIXES „Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku”

Ponieważ biznes wyraźnie nadal kwitnie, Zarin wrócił do sieć, dzięki której zyskała popularność.

„Widziałem już „Ultimate Girls Trip” na Turks i Caicos i nie zamierzam kłamać – miałem trochę „FOMO” (strach przed pominięciem). – powiedziała. – A ja, no wiesz, chcę to zrobić.

Tak więc Zarin podpisał kontrakt z byłymi gospodyniami domowymi Brandi Glanville, Vicki Gunvalson, Phaedra Parks, Tamra Judge, Evą Marcille, Taylor Armstrong i Dorindą Medley w kultowym Blue Stone Manor w Medley w Berkshires.

Jill Zarin i Ally Shapiro rozmawiają o biznesie

Podczas gdy plotki krążyły o castingach Real Housewives z Nowego Jorku, Zarin nie miał nic do powiedzenia. Ale była gotowa porozmawiać więcej o swojej nowej linii torebek zlatujących z półek Saksa i kolorowych kryształowych świecach, które ledwo potrafi zdobyć. (Jill Zarine)

Przyznała, że ​​ma „zastrzeżenia” co do rzeczywistych planów wokół filmowanie, produkcja i kto zostałby nawet obsadzony w programie.

„Pomyślałam: „Czy powinnam poczekać i zobaczyć… Czy to się powtórzy? Może to nie będzie w porządku i nigdy więcej tego nie zrobią” – powiedziała. „A może ty to robisz? A ja wskoczyłem i powiedziałem: „Zróbmy to. “”

I chociaż wszyscy miłośnicy Bravo wiedzą, że dramat (zwłaszcza w rezydencji) może złamać każdą wypróbowaną gospodynię domową, Zarin była szczęśliwa, że ​​wróciła ze swoją ekranową rodziną.

„Kochałem każdą minutę. To znaczy, nie kochałem każdej minuty – muszę być szczery. Było kilka minut, których nie kochałem, ale w większości było to niesamowite przeżycie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX BUSINESS

„Zrobiłbym to ponownie w mgnieniu oka i gdybym mógł robić tego rodzaju koncerty, byłbym bardzo szczęśliwy”.

Jak krążyły plotki Obsada spuścizny „Real Housewives of New York”, Zarin nie mógł komentować. Była jednak gotowa porozmawiać o swojej nowej linii torebek zlatujących z półek Saksa, kolorowych kryształowych świeczkach, których ledwo może mieć na stanie, oraz o najnowszych ubraniach „Gospodynie domowe”, które stworzyła w hołdzie ulubionej epoce w jej życiu. ewoluująca historia.

Jill Zarin i Ally Shapiro w strojach RHONY

Duet matka-córka stworzył odzież „Housewives” dla JillyandAlly.com jako hołd dla ulubionej epoki w jej stale ewoluującej historii. (Jill Zarine)

Wciąż znajduje czas na działalność filantropijną i planuje zwrócić swój coroczny, luksusowy lunch Jill Zarin do Hamptons w lipcu, aby przekazać Bobby Zarin Community Trust na cześć jej zmarłego męża i jego walki z rakiem tarczycy. Ekskluzywny wieczór został przełożony w ostatnich latach z powodu pandemii.

Najlepsza bizneswoman przyznała, że ​​pomimo ekstremalnie pełnego talerza, jest naprawdę szczęśliwa, mogąc zagrać na korcie ze swoim chłopakiem Garym Brodym.

„Po prostu staram się przebrnąć przez każdy dzień i jutro dokończyć wszystkie rzeczy z mojej listy, ponieważ nie mogę się doczekać gry w tenisa“, powiedziała. “Ponieważ pod koniec dnia, Gary i ja uwielbiamy grać razem w tenisa i to jest to, co naprawdę chcę robić każdego dnia.

Leave a Comment