Kate Bush wspomina „Running Up That Hill” w rzadkim wywiadzie radiowym

Kate Bushz których „Bieg na wzgórze” jest prawdziwą gwiazdą dziwniejsze rzeczy‘ czwarty sezon, udzielił rzadkiego wywiadu radiowego na temat piosenki i jego miłości do programu. Rozmowa z Emmą Barnett z BBC Radio 4, on kobieca godzinapodąża za lawiną wypowiedzi Busha na temat jego odrodzonego singla z 1985 roku, który wspiął się na pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i po raz pierwszy dotarł do amerykańskiej pierwszej dziesiątki.

„To taki dobry program, myślałem, że utwór przyciągnie uwagę” – powiedział Bush. dziwniejsze rzeczy umieszczenie. „Ale nigdy nie wyobrażałam sobie, że to będzie coś takiego. To bardzo ekscytujące. Ale to naprawdę szokujące, prawda? To znaczy, cały świat oszalał. Dodała: „Co jest naprawdę wspaniałe, jak sądzę. że w wielu przypadkach nigdy o mnie nie słyszałem i bardzo mi się to podoba.

Chociaż piosenka nie ma ustalonego znaczenia, Bush napisał ją o „idei mężczyzny i kobiety handlujących ze sobą. Po drugiej stronie tylko po to, by poczuć, co to było. Pierwotnie zatytułowała ją „Deal with God” i mówi, że nadal woli ten tytuł [the record company] Po prostu martwili się, wyjaśniła, że ​​to nie trafi do radia. Żeby ludzie czuli, że to delikatny tytuł.

Bush chwalił drogę dziwniejsze rzeczy Twórcy Duffer Brothers wykorzystali piosenkę jako powracające źródło eskapizmu dla chłopczycy Max. „Myślę, że umieścili go w naprawdę wyjątkowym miejscu” – powiedziała. „Znałem już serial. I pomyślałem, że to świetny sposób, żeby piosenka została wykorzystana w tak pozytywny sposób. Wiesz, jak jakiś talizman dla Maxa. Myślę, że to bardzo wzruszające.

W innym miejscu Bush powiedziała, że ​​pomimo pewnej nostalgii za latami 80., uważa współczesne życie za „niesamowicie ekscytujące”: „To straszny czas na tak wielu poziomach dla ludzi, bardzo trudny” – powiedziała. „Ale to także czas, kiedy dzieją się niesamowite rzeczy. Technologia rozwija się w tak niesamowitym tempie. To naprawdę przytłaczające. Ale wiesz, jest tak wiele postępów w medycynie i są pozytywne rzeczy. Po prostu poszukaj trochę więcej, aby znaleźć je teraz. Nie obejmuje to jednak oglądania TikTok. – To brzmi śmiesznie – powiedziała ze śmiechem.

Wczoraj ukazał się zwiastun drugiego tomu dziwniejsze rzeczyczwarty sezon. Został nagrany przez wersję temat serialu został skojarzony z „Running Up That Hill”.

Leave a Comment