Kate Middleton nosi Żonę wampira w nowym królewskim portrecie

Jedna z ulubionych sukienek Kate Middleton będzie żyć wiecznie.

Pierwszy w historii wspólny portret księcia i księżnej Cambridge został dziś odsłonięty w muzeum w Cambridge w Anglii – a księżna wybrała znajomy strój z niespodzianką dla historycznego dzieła sztuki.

Ubrana w połyskującą zieloną sukienkę z Żona wampira (1955 dolarów), które miała wcześniej noszone w Guinness Storehouse w marcu 2020 roku Middleton wpatruje się w dal, obejmując ramieniem księcia Williama podczas efektownego malowania.

Kate Middleton i książę William
Dziś odsłonięto nowy portret księcia i księżnej Cambridge, w którym księżna wybrała suknię żony wampira i ciekawą biżuterię.
Obrazy Getty

Nadała starym krojom nowy wygląd dzięki lśniącym dodatkom, w tym dużej pożyczce od królowej, która ma specjalne połączenie z Cambridge.

Według królewskiego bloga Jubiler dworski, broszka przypięta do sukienki Middletona na obrazie jest w rzeczywistości nazywana „broszka księżnej Cambridge”.

Obraz Kate Middleton
Księżna przygląda się nowemu portretowi wiszącemu dziś w Muzeum Fitzwilliam w Cambridge.
Obrazy Getty

Kawałek perły i diamentu pochodzi z końca XIX wieku i księżniczki Augusty z Hesji-Kassel, która wyszła za mąż w tym czasie za księcia Cambridge, księcia Adolfa. Od tego czasu był noszony przez pokolenia królewskich kobiet, w tym obecną księżną Cambridge.

Do swojego portretu wybrała dwa inne ważne elementy, nosząc kolczyki z pereł Collingwood i trzynitkową bransoletkę z pereł księżnej Diany, którą Middleton nosił przy poprzednich okazjach.

Jamie Coreth
Artysta Jamie Coreth pozuje ze swoim obrazem Cambridges, który nazwał w oświadczeniu „najbardziej niezwykłym przywilejem mojego życia”.
Obrazy Getty

40-letni członek rodziny królewskiej dokonał nowego trendu modowego, nosząc kryształową sprzączkę Czółenka Manolo Blahnik (995 USD) rozsławiona przez Carrie Bradshaw w filmie „Seks w wielkim mieście” za swoją rolę, wybierając szmaragdowy odcień pasujący do jej połyskującej sukienki.

wampirzyca sukienka
Żona wampira

Dzieło, namalowane przez wielokrotnie nagradzanego artystę Jamiego Coretha, zawiśnie w Muzeum Fitzwilliam w Cambridge, zanim w 2023 r. przeniesie się do innych miejsc, w tym do National Portrait Gallery w Londynie.

Aby zobaczyć dzisiaj specjalną nową farbę, Middleton ponownie założył różowy, fioletowy i niebieski wzór Sukienka LK Bennett (540 dolarów), które założyła na imprezę w 2015 roku – chociaż dokładny kolor nie jest już sprzedawany, jest teraz dostępny w niebiesko-brzoskwiniowym nadruku.

Zwieńczyła sukienkę jasnoniebieskim płaszczem i dodała na tę okazję niebiesko-szare dodatki, w innym kolorze z jej ulubionej londyńskiej nagrody Emmy „Rebecca”. obcasy (415 USD) i pasujące etui (370 dolarów).

Kate Middleton i książę William
Księżna wyglądała ładnie w pastelach na widok niezwykłego portretu.
Obrazy PA za pośrednictwem Getty Images

Książę i księżna odwiedzają dziś wiele miejsc na terenie Cambridge, w tym Hospicjum Dziecięce Wschodniej Anglii (EACH) w ramach Tygodnia Dziecięcych Hospicjów Wielkiej Brytanii.

Middleton – która jest królewską patronką KAŻDEGO – podwinęła rękawy i założyła maskę z kwiatowym nadrukiem, gdy angażowała się z dziećmi, brała udział w zajęciach malarskich i rozmawiała z rodzinami pacjentów.

Kate Middleton i młoda dziewczyna
Księżna została pomalowana ręcznie przez młodą dziewczynę, Willow Bamber, w fabryce EACH w Milton.
Obrazy Getty

Od oglądania obrazu przedstawiającego siebie po trzymanie pędzla, Middleton miał niezły dzień.

Leave a Comment