Kim Kardashian krytykuje swoich synów za bycie zbyt głośnym w „Tonight Show”

Widzowie „Tonight Show Starring Jimmy Fallon” mogli we wtorek zobaczyć, jak Kim Kardashian zbeształa swoich synów na żywo.

41-letnia gwiazda „Kardashians” wspominała swój występ w „Saturday Night Live” z października 2021 roku, kiedy Jimmy Fallon przerwał mu, mówiąc: „Słyszę dzieci”.

Kardashian zwrócił się do Sainta (6 lat) i Psalmu (3 lata) i zapytał: „Chłopaki, możecie przestać? To jak pierwszy raz ze mną pracujesz. Czy mógłbyś?”

Później powiedz widzom że maluchy „robiły tyle hałasu”, a ałun „Nadążanie za Kardashianami” ostrzegł braci, by „nie zepsuli tego”.

Psalm został usunięty z widoku publicznego, gdy nadal był silny, ale Saint milczał ze swoim przyjacielem Remim.

Widać było, jak maluch śmieje się za maską, gdy Kardashian podawał 47-letniemu gospodarzowi talk show mini-twarz z jego produkty Skkn.

„Święty, czy robię dobrą robotę? – spytała gwiazda reality show, podczas gdy Fallon żartobliwie błagała małą, żeby jej „pomogła”.

Nagana Kardashian przyszła wkrótce po niej skarcił Świętego przez Instagram Live wykrzykiwać niestosowne rzeczy.

Święty i Psalm
Saint i Psalm narobili „tyle hałasu”, obserwując publiczność.
Dzisiejszy program z udziałem Jimmy’ego Falla

Saint nie tylko nazwał oglądających użytkowników mediów społecznościowych „dziwnymi”, powiedział, że „nienawidzi[d]” ich.

„Spójrz, czego go uczysz”, powiedział Kardashian Saintowi, który później nazwał Psalm „dobrym chłopcem”.

Kim Kardashian, Święty i Psalm
Gwiazda reality show skrytykowała Sainta przez Instagram Live kilka godzin wcześniej.
zdjęcia CG

Chociaż jej córki nie były obecne, Kardashian opowiadała później w wywiadzie o North, 9 lat i Chicago, 4, nazywając je „wykonawcami”.

Założycielka The Skims, która dzieli się swoimi dziećmi z były mąż Kanye Westzauważył, że po niedawnym Chicago Dance Recital, mała dziewczynka wykrzyknęła, jak bardzo „uwielbia, gdy wszyscy jej kibicują”.

Kim Kardashian, North, Saint, Chicago i Psalm
Kardashian jest także matką córek North i Chicago.
kimkardashian/Instagram

Kardashian opisał „przerażający motyw dzikiej przyrody” swojego starszego przyjęcie urodzinowe szczegółowo, co obejmowało biwakowanie w lesie i nakładanie makijażu z efektami specjalnymi na głowy manekinów.

„Powinnam się martwić” – zażartowała z napadu Northa. „Ona jest w tym naprawdę dobra”.

Leave a Comment