Kim Kardashian skarciła swoje dzieci podczas wywiadu telewizyjnego

„Moi dwaj chłopcy są tutaj i słyszę, jak robią tyle hałasu… Nie psuj tego. Trwać.”

Kim Kardashian jest obecnie w Nowym Jorku, promując swoją nową linię produktów do pielęgnacji skóry, SKKN by Kim. A żeby trochę urozmaicić, mama czwórki postanowiła zatrudnić dwóch swoich najmłodszych pomocników, synów Sainta i Psalma Westa, którzy towarzyszyli jej w podróży.

Jednak, jak wielu rodziców wie, dzień przyprowadzenia dziecka do pracy często może stanowić wiele wyzwań, nawet dla pierwszoklasistów.

Tak więc w swojej podróży trio zatrzymało się w Dzisiejszy program We wtorek wieczorem 6-letnia Saint i 3-letni Psalm mieli przyjemność zająć miejsca w pierwszym rzędzie podczas wywiadu matki z Jimmym Fallonem.

Bank zdjęć Nbc / NBC / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Jednak w pewnym momencie podczas występu wydawało się, że podekscytowanie stało się trochę przytłaczające dla małego Psalmu i na pewno nie pozostało niezauważone.

W połowie wywiadu, gdy Kim opowiadała zawstydzające doświadczenie przy kolacji z Willem Ferrellem, oczy Jimmy’ego skierowały się na publiczność po usłyszeniu cichego krzyku dochodzącego z pierwszego rzędu.

„Uch, słyszę dzieci” – powiedział gospodarz, kiedy Kim została zaalarmowana o zamieszaniu i od razu przeszła w tryb mamusi.

“Chłopaki!” powiedziała, wyciągając swoje blond loki, by stanąć twarzą w twarz ze swoimi synami na widowni. “Chłopaki, możecie przestać?”

Następnie, uosabiając ducha własnej mamy, Kim szybko przypomniała swoim dzieciom, że jest to profesjonalne środowisko i muszą zachowywać się jak najlepiej.

– Pracujesz ze mną po raz pierwszy, czy możesz? powiedziała, utrzymując ją chłodną.

Kamera obróciła się, ukazując Sainta siedzącego dumnie na widowni, z bezczelnym uśmiechem wystającym spod maski i czerwonego kapelusza. Obok niego siedział jego przyjaciel Remi, a za nimi Psalm z nianią.

“Moi dwaj chłopcy są tutaj, a potem córka mojej przyjaciółki Tracy, Remi, jest tutaj z nami” – powiedziała Kim. „Słyszę, jak robią tyle hałasu”.

– Chłopaki, pracujecie ze mną po raz pierwszy. Nie psujcie tego. Chodźcie – dodała, ze śmiechem odsuwając na bok kaftan.

Jednak, chociaż wznowiła rozmowę z Jimmym, nie minęło dużo czasu, zanim została zmuszona do dzwonienia po raz drugi, przybierając nieco bardziej sfrustrowany ton.

– Chłopaki, poważnie – warknęła, ponownie odwracając głowę na bok. “Musisz wyjść.”

Po drugiej przerwie Psalm – który prawdopodobnie był awanturnikiem – został szybko zabrany za kulisy przez jego nianię.

„Psalm po lewej. Psalm zniknął, było głośno” – zażartował Kim, po czym ponownie wrócił do wywiadu.

W drodze do studia Kim uruchomiła wideo na Instagramie na żywo, ale przerywają jej jej porywający synowie, którzy wpadają na ekran, by przedstawić się milionom obserwujących ich matki.

– Cześć – powiedział uprzejmie Psalm, zanim jego brat wyszedł z góry i przywitał widzów, mówiąc: „Cześć, świrach!”

“Hej, przestań!” Kim odpowiedział w odpowiedzi, chociaż Saint najwyraźniej nie miał ochoty się podporządkować, mówiąc widzom, że ich nienawidzi.

„Jeśli to oglądasz, nienawidzę cię!” powiedział ze śmiechem, co skłoniło jego matkę do kolejnego besztania.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy Kim musiała przekonywać swoje dzieci podczas transmisji na żywo.

Może pamiętacie, że w grudniu ubiegłego roku najstarsza córka Kim, North West, właściwie wszedł na żywo na ich wspólnym koncie TikTok bez pozwolenia.

Po tym, jak dała jej 3,6 miliona obserwujących szaloną wycieczkę po ich domu, transmisja na żywo nagle się skończyła, gdy North, wówczas 8-letnia, wpadła do sypialni matki, podczas gdy Kim odpoczywała w łóżku.

Na szczęście dla Kim, ona Jest dumny o jego nadludzkiej zdolności do zachowania spokoju w chaotycznych sytuacjach. A z czwórką dzieci, które zapewniają jej rozrywkę, wydaje się, że ta cecha zdecydowanie musi się przydać.

Leave a Comment