Kino Oklahoma cofa decyzję o przesunięciu sceny do przodu

Kino w Oklahomie, które ostrzegło rodziców przed krótkim pocałunkiem dwóch postaci kobiecych w filmie Disney/Pixar „Rok świetlny” i obiecało przenieść scenę, szybko postanowiło pokazać film w całości po tym, jak post został udostępniony online.

Notatka umieszczona na frontowych drzwiach teatru 89er w Kingfisher w stanie Oklahoma głosiła: „Uwaga. Uwaga rodzice: Dyrekcja tego teatru odkryła po zarezerwowaniu „Roku świetlnego”, że w ciągu pierwszych 30 minut miała miejsce scena pocałunków gejów. Obiecali, że spróbują szybko przenieść scenę, ale ich wysiłki mające na celu ochronę klientów przed krótką szminką „mogą nie być dokładne”.

Właściciel kina powiedział miejscowemu ABC KOCO Kanał 5 we wtorek, że usunęli znak i nie posuwają się szybko do przodu.

Kobieta, która zabrała swoich dwóch synów do kina, powiedziała KOCO, że nie ma nic przeciwko tej scenie. „Patrząc na niego, to nie miało znaczenia. To było jak dwie sekundy. Może sekundę, jeśli będziesz naprawdę ostrożny.

Chris Evans, który gra Buzza Astrala, powiedział Reuters na początku tego miesiąca ludzie protestujący przeciwko pocałunkowi, który ma miejsce między Alishą (głos Uzo Aduba) i jej partnerem, są „idiotami”. Powiedział też USA dziś że ten rodzaj reprezentacji jest „od dawna spóźniony”.

Aduba powiedział USA Today: „To, co robi ten film, to radzenie sobie z miłością i tymi historiami tak, jak powinny, że nie są całością jednej osoby. myślę, że tak powinno być.

Disney pierwotnie wyciął scenę, ale przywróciłem to po protestach pracowników w związku z jego początkowo obojętną odpowiedzią na ustawę Florydy „Nie mów gejem”, która od tego czasu została podpisana przez prawo.

Przeczytaj także:
„Rok świetlny” Disneya, który zawiera gejowski pocałunek, zakazany na Bliskim Wschodzie

Leave a Comment