Kolejny bohater League of Legends ujawniony: Nilah, nieograniczona radość

Następujące League of Legends Champion jest harcownikiem z dolnej alei z biczem wodnym i starożytnym demonem w kieszeni. Nilah, Joy Unbound, to wojowniczy mnich wynajęty przez legendarny zakon, który zapieczętował demona radości w duchowym jeziorze. To więzienie pozwala ascetom z jej zakonu kierować demonem, ale w rezultacie Nilah może odczuwać tylko radość.

Odkąd Strażnicy Światła zamknęli Viego w starożytnym Camavor pod koniec ich imprezyNilah postanawia zbadać, kto to zrobił i dlaczego. Odkrywa jeszcze większe zagrożenie – może Bel’Veth, Cesarzowa Pustki? – i przygotowuje się do stawienia im czoła, aby pokonać złoczyńców świata i żyć wiecznie w pieśni i mitach.

Nilah jest bohaterką walczącą w zwarciu, ale dzięki swojemu zestawowi umiejętności doskonale radzi sobie w dolnej alei, co daje jej dużo synergii z zaklętymi wspierającymi, takimi jak Lulu, Karma i Janna.

Umiejętność bierna — Niekończąca się radość

Jeśli Nilah po raz ostatni dotknie stwora, ona i najbliższy sojuszniczy bohater zyskują 50% doświadczenia, które normalnie zostałoby utracone podczas dzielenia się z pobliskimi sojusznikami.

Nilah zyskuje na skuteczności dzięki leczeniu i tarczom dawanym jej przez sojuszniczych bohaterów. Kiedy pobliski sojusznik rzuca umiejętność, która leczy lub chroni Nilah lub ją samą, Nilah zapewnia dodatkowe korzyści sobie i sojusznikowi.

Q — Bez Formy Ostrze

Bierny: Ataki i obrażenia umiejętności zadawane bohaterom ignorują część ich pancerza i leczą Nilah o część zadanych obrażeń. Efekt ten skaluje się wraz z szansą na trafienie krytyczne i może nadleczyć się, zapewniając Nilah tarczę.

Zaleta: Nilah uderza w linii, zadając obrażenia wszystkim trafionym wrogom. Trafienie wroga zwiększa zasięg i prędkość ataku Nilah na kilka sekund. Dodatkowo jego podstawowe ataki rozpryskują się w kształcie stożka, zadając dodatkowe obrażenia.

W — Radosna Zasłona

Nilah okrywa się mgłą, na krótko zyskując prędkość ruchu, zmniejszając nadchodzące obrażenia magiczne i unikając wszystkich nadchodzących ataków podstawowych. Trafienie sojuszniczego bohatera ukrywa go we mgle, zapewniając mu te same premie przez połowę czasu działania.

E-strumień powietrzny

Nilah przeskakuje przez wybraną jednostkę, zadając obrażenia wszystkim wrogom, przez których przejdzie. Nilah może trzymać jednocześnie 2 ładunki Strumienia powietrza.

Nilah może rzucić Bezkształtne Ostrze (Q) podczas Strumienia Strumienia, aby wystrzelić falę na swojej drodze, zadając obrażenia i aktywując wzmocnione ataki.

R — Apoteoza

Nilah obraca swoją bronią w obszarze wokół siebie, zadając obrażenia i przyciągając wrogów do środka za pomocą ostatniej serii. Te obrażenia leczą Nilah o część zadanych obrażeń, zamieniając nadmiar leczenia w tarczę. Skalowanie leczenia i tarczy z szansą na trafienie krytyczne i jest dzielone z pobliskimi sojusznikami.

Chociaż niektórzy gracze mogą mieć ochotę wypróbować Nilah w innej alei lub w dżungli, jego zestaw naprawdę nagradza grę z kimś innym, zwłaszcza jeśli ten bohater ma tarcze lub leczy. Nilah jest również dość mobilna dzięki Slipstream; nie musi się cofać i czekać na okazję, aby wejść za wszystko. Zamiast tego tańczy w walce, wspierając się, zadając obrażenia bezkształtnym ostrzem.

Nilah będzie także częścią alternatywnego uniwersum Czarodziejek Gwiazd, w którym wielu popularnych bohaterów to inspirowane dziewczynami magiczne bohaterki. Następne wydarzenie Czarodziejek Gwiazd, Return to Valoran City, rozpocznie się 14 lipca.

Leave a Comment