Lakers podpisuje kontrakt z Shareefem O’Nealem, synem Shaqa, do gry dla drużyny Summer League w Los Angeles, mówi raport

Obrazy Getty

The Los Angeles Lakers podobno podpisał z Shareefem O’Nealem, synem legendy drużyny Shaquille’a O’Neala, kontraktem na Summer League, zgodnie z Shams Athletic Charania. O’Neal pracował z Lakers przed draftem, ale zgodnie z oczekiwaniami nie został wybrany w żadnej rundzie i teraz będzie próbował udowodnić swoją wartość w Las Vegas w przyszłym miesiącu.

O’Neal był poszukiwanym kandydatem w liceum, ale jego kariera w college’u nigdy się nie rozwinęła. Potrzebował operacji serca podczas gry na UCLA, aw ciągu trzech lat podzielonych między LSU i UCLA, O’Neal zdobył średnio tylko 2,6 punktu na mecz podczas swojej kariery w college’u. W zeszłym sezonie grał tylko 129 minut dla LSU i dlatego jego ojciec namawiał go do pozostania w szkole.

„Wpadamy na ten proces” – powiedział młodszy O’Neal powiedział podczas wideokonferencji prasowej. „Chciał, żebym został w szkole. Chciałem się przez to poprawić. Wie, że pracuję z zespołami. Ale nie zamierzam kłamać, nie rozmawialiśmy o tym. Jestem trochę sprawiedliwy. ćwiczyć przed draftem, po prostu poszedł prosto do [Orlando Magic]więc jest to inna wersja.”

O’Neal ma przed sobą trudną drogę, jeśli chce odnieść sukces w NBA. Nie ma ogromnych zdolności fizycznych ojca. Będzie musiał zaimponować drużynie z marginesu i udowodnić, że może być solidnym graczem, jeśli chce grać zawodowo w koszykówkę. Na szczęście stara drużyna ojca daje mu na to szansę.

Leave a Comment