Letnia wyprzedaż Steam już trwa

Dobre wieści, oszczędni gracze: Letnia wyprzedaż Steam 2022 już trwa. Odbędzie się do 7 lipca o 10:00 czasu PT i możesz znaleźć wszystko tutaj. Jak zwykle w przypadku tego ogromnego corocznego wydarzenia, możesz zaoszczędzić duże pieniądze na górze gier na PC. Cała moja lista życzeń jest na wyprzedaży. Gry Capcom są w sprzedaży. Seria Final Fantasy jest w sprzedaży. Halo jest w sprzedaży, podobnie jak Hitman. Jest w czym się zagłębić, więc zacznijmy kopać.

Najważniejsze wydarzenia letniej wyprzedaży Steam 2022

Steam nazywa tegoroczną imprezę „Letnia wyprzedaż Steam 3000”. Pomysł jest taki – i proszę o mnie tutaj – oszust z przyszłości o imieniu Clorthax powrócił do naszych czasów z “10 najlepszymi grami z odległej przyszłości”. Podczas wyprzedaży Clortax będzie podpowiadał, które gry zbierać. Możesz zdobywać odznaki, nagrody i wszystko inne; iść tutaj zacząć.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się nowymi wielkimi grami AAA, czy ukochanymi klasykami, prawdopodobnie znajdziesz coś wspaniałego na wyprzedaży. I inaczej? Zaoszczędziłeś pieniądze, nic nie wydając. Jest to korzystne dla obu stron. A jeśli lubisz gry na konsolach hybrydowych, sprawdź trwającą wielką wyprzedaż gier Nintendo Switch.

Chris Reed jest ekspertem biznesowym i redaktorem handlowym dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @_karolina.

Leave a Comment