Lil Tjay zastrzelony w New Jersey, podejrzany aresztowany za usiłowanie zabójstwa

Nowojorski raper i piosenkarz Lil Tjay został zastrzelony ostatniej nocy w Edgewater w New Jersey, TMZ, CBS Nowy Jorkoraz Zaawansowane media w NJ raport. Do incydentu doszło niedługo po północy zeszłej nocy, co według policji było usiłowaniem napadu z bronią w ręku. Policja twierdzi, że Tjay i Antoine Boyd, lat 22, zostali zastrzeleni w lokalnym centrum handlowym o nazwie 14 The Promenade. Tjay podobno przeszedł operację w nagłych wypadkach, donosi TMZ.

27-letni Mohamed Konate został aresztowany przez Prokuraturę Okręgową Hrabstwa Bergen i Wydział Policji Nowego Jorku. Został oskarżony o trzy zarzuty usiłowania zabójstwa, trzy zarzuty napadu z bronią w ręku, napad kwalifikowany i przestępstwa związane z bronią.

Boyd i Jeffrey Valdez, którzy również byli z Tjayem w czasie strzelaniny, zostali aresztowani za nielegalne posiadanie broni.

Pitchfork skontaktował się z przedstawicielami Lil Tjay, a także z Biurem Prokuratora Okręgowego Hrabstwa Bergen i Departamentem Policji Edgewater w celu uzyskania dalszych informacji i komentarzy.

Leave a Comment