Liniowy obrońca Ravens, Jaylon Ferguson, znaleziony martwy w wieku 26 lat

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Zespół Baltimore Ravens, Jaylon Ferguson, zmarł we wtorek wieczorem w wieku 26 lat, poinformował zespół w środę.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Jaylona Fergusona” – powiedzieli w oświadczeniu Kruki. „Był miłym i pełnym szacunku młodym mężczyzną z szerokim uśmiechem i zaraźliwą osobowością. Składamy nasze szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom Jaylona, ​​gdy opłakujemy życie stracone zbyt wcześnie.

Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona przez lekarza sądowego, podała policja w Baltimore.

Policja poinformowała, że ​​funkcjonariusze w północnej dzielnicy miasta zareagowali około 23:25 na zgłoszenie podejrzanej śmierci w domu. Ferguson podobno został znaleziony nieprzytomny podczas leczenia przez medyków, którzy ostatecznie ogłosili jego śmierć na miejscu zdarzenia, gdy nie udało mu się odzyskać przytomności.

Policja poinformowała, że ​​nie znaleziono żadnych śladów urazu ani wstępnych śladów nieczystej gry.

Dodali, że „śledczy nie wykluczają możliwości przedawkowania”.

Później w środę Kruki potwierdziły raport. Śmierć tamtego ranka, Tony Siragusapopularny były sprzęt obronny, który pomógł Baltimore wygrać Super Bowl po sezonie 2000.

„To wyjątkowo smutny dzień dla Baltimore Ravens” – powiedział zespół. powiedział po podzieleniu się wspomnieniem Syragusy, który zmarł w wieku 55 lat z wciąż nieznanych przyczyn.

Ferguson, wybrany w trzeciej rundzie 2019 roku przez Louisiana Tech Ravens, gdzie zdobył przydomek „Sack Daddy”, rozpoczynał swój czwarty sezon w Baltimore. Walczył, aby wywrzeć duży wpływ i niektórzy myśleli, że był częścią bańki zespołu w tym roku, ale podczas miniobozu Kruków w zeszłym tygodniu Ferguson wygenerował pozytywny raporty o szczupłej sylwetce i przyciągających wzrok przepustkach. Pod koniec trzydniowej sesji Ferguson doznał kontuzji, którą trener John Harbaugh opisać jak niewielkie zwichnięcie kostki.

„Ostatnia osoba, z którą rozmawiałem, opuściła placówkę” – powiedział Patrick Queen. powiedział Fergusona w środę na Twitterze. „Prawie każdy dzień spędzałem razem w saunie, próbując zobaczyć, kto zniknął najdłużej. Powiedział, że to nasza kolej w tym roku. Tęsknię za Tobą bracie.

Kolejny obrońca Baltimore, Josh Bynes, tweetował że on i Ferguson często prowadzili „PRAWDZIWE” rozmowy.

„Wspólnie żartowaliśmy, śmialiśmy się razem, razem modliliśmy się, walczyliśmy razem na boisku!!” Dodano Bynesa. „Po prostu autentyczny duch. Kocham tego człowieka! Będę za tobą tęsknić mój bracie.

W Louisiana Tech Ferguson ustanowił rekord Football Bowl Subdivision z 45 miejscami w karierze, pokonując 44 rekordy posiadane przez Terrella Suggsa z Arizona State, który później grał dla Ravens. Kampania dla seniorów Fergusona w 2018 roku, która zaowocowała rekordową liczbą 17,5 punktów w amerykańskiej Konferencji, przyniosła mu wyróżnienie Conference Defensive Player of the Year oraz szereg drugiej i trzeciej drużyny All-America.

„Będziemy pamiętać jego darowane mu przez Boga talenty na boisku i jego zaraźliwą osobowość” – program piłkarski Louisiana Tech powiedział Środa. „Nasze myśli i modlitwy kierujemy do jego rodziny i przyjaciół”.

Leave a Comment