MacBook Pro z chipem M2 (2022) jest już dostępny w przedsprzedaży

Najnowszy laptop Apple to MacBook Pro 2022 M2 i ma zostać wydany 24 czerwca. Apple twierdzi, że układ M2 zapewnia tegorocznym modelom duży wzrost mocy w porównaniu z poprzednimi maszynami, które były dostarczane z wciąż imponującym układem M1. Jeśli jesteś gotowy na uaktualnienie, nie musisz czekać, aby zablokować go dla siebie — już teraz możesz zamówić MacBooka Pro M2 w przedsprzedaży (zobacz na amazon).

MacBook Pro M2 (model 2022)

Wydanie 24 czerwca

MacBooka Pro M2 (2022)

13-calowy wyświetlacz Retina, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD, pasek dotykowy, podświetlana klawiatura, kamera FaceTime HD.

Amazon oferuje najnowsze maszyny MBP dostępne w kilku konfiguracjach. Możesz wybrać albo Model 256 GB za 1299 USDlub jeden 512 GB jeden za 1499 USD. Można zamówić w przedsprzedaży w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości.

Co nowego w MacBooku Pro M2

Nowy MacBook Pro 2022 jest mocniejszy i zapewnia lepszą żywotność baterii niż jego poprzednik. Apple twierdzi, że możesz uzyskać do 20 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu, chociaż rzeczywiste zużycie może się różnić. Ma również jasny wyświetlacz Retina, kamerę FaceTime HD i ulepszone mikrofony, które powinny być dobre dla osób po drugiej stronie spotkań Zoom.

Apple obiecuje, że system-on-chip M2 oferuje 1,4 razy większą prędkość niż M1, co przekłada się nawet na sześciokrotną prędkość chipów Intela. W przeciwieństwie do nadchodzącego MacBooka Air 2022, te MacBooki Pro są wyposażone w aktywny system chłodzenia, który zapewnia wysoką wydajność podczas wymagających zadań, takich jak edycja wideo.

Diody LED wyświetlacza Retina mogą zapewnić jasność do 500 nitów (co jest bardzo jasne). Kamera FaceTime HD ma wbudowaną funkcję przetwarzania, dzięki której podczas rozmów wideo będziesz wyglądać jak najlepiej. Ta maszyna ma klawiaturę Magic Keyboard (którą mogę sprawdzić, że jest doskonała, ponieważ właśnie ją piszę), a także nieco kontrowersyjny pasek dotykowy. Jeśli nie chcesz paska dotykowego i nie potrzebujesz tak dużej mocy, rozważ poczekanie, aż nowy MacBook Air M2 zostanie zamówiony w przedsprzedaży, co, jak sądzę, nastąpi wkrótce.

Tak czy inaczej, jeśli szukasz nowego MacBooka Pro, ten jest właśnie dla Ciebie.

Chris Reed jest ekspertem biznesowym i redaktorem handlowym dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @_karolina.

Leave a Comment