Mapy Google mają teraz etykietę dla firm należących do osób LGBTQ+

Kobieta nosi maskę na twarz, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19 poza sklepem Columbia, gdy znak w oknie wskazuje na poparcie dla miesiąca dumy LGBTQ+ w centrum handlowym Orlando Vineland Premium Outlets podczas pandemii nowej koronawirusa, niedziela, 20 czerwca , 2021, w Orlando na Florydzie.

Firmy mogą teraz zdecydować się na identyfikację w Mapach Google.
Zdjęcie: Phelan M. Ebenhack (ROCZNIE)

Google wprowadził nowy tag w Mapy i wyszukiwarka, które pozwalają firmom identyfikować się jako należące do osób LGBTQ+, dodając do serii etykiet już w Mapach Google i mających na celu pomóc ludziom zlokalizować i wspierać lokalne firmy. Pochodzi również z umiejętnością zgłaszać wszelkie powiązane nękanie.

środa, firma ogłoszenie nowa funkcja dostępna dla sprzedawców w Stanach Zjednoczonych ze zweryfikowanym profilem firmy w Google. Inne marki, które już istnieją na platformie, to firmy Black, Latino, Veteran i Women. Etykiety musi dodać sam właściciel firmy zamiast przez członków społeczności. Po dodaniu etykiety pojawi się w Mapach Google i w wynikach wyszukiwania firm należących do osób LGBTQ+. Google nie ma obecnie systemu weryfikacji etykiet samoidentyfikujących, chociaż wyraźnie wskazuje, że etykieta została dodana przez samą firmę.

Zrzut ekranu Map Google

Rysunek: mapy Google

Google już ma narzędzia i zasoby dla osób poszukujących firm przyjaznych osobom LGBTQ+, umożliwiając właścicielom firm dodawanie określonych etykiet do wyników wyszukiwania i Map Google, takich jak „Przyjazny dla osób LGBTQ”, „Bezpieczna przestrzeń dla osób transpłciowych” i „Restauracja neutralna dla nadawców”.

„Opiera się to na naszej wcześniejszej pracy z atrybutami LGBTQ+ i bezpiecznej przestrzeni dla osób transpłciowych dostępnych na całym świecie i zapewnia bardziej obiektywny atrybut, który tylko firmy mogą dodawać do swoich profili” – napisał Mackenzie Thomas, dyrektor ds. włączania produktów i marketingu w Google. oświadczenie.

Do dodać właściciele firm powinni przejść do swojego profilu, kliknąć „Edytuj profil” i wybrać „Informacje o firmie”. Zaczynając od zakładki „więcej”, pojawi się lista kategorii, które mogą zidentyfikować właściciele firm. Google ma również system, w którym właściciele firm mogą zgłaszać wszelkie nadużycia lub nękanie, które otrzymują od swoich klientów z powodu ich etykiety. „Możesz zgłosić negatywne lub obraźliwe recenzje, które Twoim zdaniem otrzymałeś, identyfikując swoją firmę jako należącą do osoby o wybranej przez Ciebie tożsamości” – powiedziała firma. napisał. „Google zbada każde zgłoszenie i podejmie odpowiednie działania”.

Leave a Comment