Maverick „może zdenerwować „Elvisa” za numer 1 – termin

Źródła obsady mówią, że istnieje szansa Paramount/Skydance Top Gun: Maverick może w ten weekend przebić kasę w piątym biegu z 32 milionami dolarów, co oznacza spadek o 28% w ciągu tygodnia.

To z łatwością wyśle ​​film Toma Cruise’a do ponad pół miliarda w krajowym kasie; zdjęcie jest już największym płatnikiem aktora wszech czasów z ponad 900 milionami dolarów na całym świecie. Top Gun 2 Słyszałem, że nadal prowadziła dzisiejszą przedsprzedaż biletów w Stanach Zjednoczonych.

Powinien Top Gun 2 latać z ponad 30 milionami dolarów, przebije kierowany przez Baz Luhrmann Warner Bros za 85 milionów dolarów Elviskto patrzy? Ponad 20 milionów dolaróworaz warty 16 milionów dolarów horror w reżyserii Scotta Derricksona z Universal/Blumhouse Czarny telefon, kto zauważa? 15 milionów dolarów20 milionów dolarów.

Mieszane mamy trzeci weekend Jurassic World Dominionkto się rozgląda? 29 mln USD51% i drugi weekend Disney/Pixar Rok świetlny, który również ma spaść o 51% do 25 milionów dolarów.

Dobrą wiadomością w tym wszystkim jest głębia i różnorodność działań i produktów kasowych; możliwe, że pięć filmów zarobi ponad 20 milionów dolarów każdy. To kolejny świetny znak dla wystawy, że kino jest nadal najbardziej przystępną cenowo formą rozrywki, nawet w gospodarce napędzanej inflacją. NRG również zgłosił w tym tygodniu że 88% wszystkich kinomanów czuje się bardzo lub w pewnym stopniu komfortowo chodząc do kin, najwyższy wynik w erze Covida. Comscore w miniony weekend ogłosił 165 milionów dolarów za całą sprzedaż biletów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, o 21% w stosunku do tego samego okresu w 2019 roku. To pozostaje rok barometryczny, który nadal określa, kiedy w pełni wydobyliśmy się z pandemicznej depresji.

„Elvis”
Warner Bros.

Elvisie, pomimo dużej światowej premiery w Cannes z najdłuższa owacja na stojąco festiwalu filmowego, staje w obliczu trudnej bitwy. Rozumiem, że istnieje rozbieżność między pewnym zainteresowaniem a świadomością totalną i świadomością spontaniczną dla filmu. Film jest starszy i dłuższy o 2 godziny i 39 minut. Weź pod uwagę fakt, że ktoś, kto ma 50 lat, miał 5 lat, kiedy zmarł Elvis Presley.

Powinien Elvis otwarty na północ od 20 milionów dolarów w 3900 kinach, byłby prawdopodobnie największym otwarciem dla dorosłego wydania demo w tym czasie podczas pandemii (Dom Gucciego trwał 2 godziny i 38 minut i zadebiutował za łączną kwotę 14,4 miliona dolarów w ciągu trzech dni). Wśród zgłoszeń niefranszyzowych przeznaczonych dla osób pełnoletnich, zaginione miasto, z otwarciem w wysokości 30,4 miliona dolarów, jest najlepszym, jaki widzieliśmy podczas pandemii. Czy zagorzali fani Elvisa umawiają się na randki? Tłum w wieku powyżej 60 lat był trudny do zdobycia podczas pandemii. Można powiedzieć, że wychodzą i idą Top Gun 2. Elvis jest w 83% certyfikowany jako świeży, wyższy niż poprzednia specyfikacja Lurhmanna z 2013 r. Gatsby wspaniały (48% Rotten), który zadebiutował za 50 milionów dolarów.

Niektórzy widzą 30 milionów dolarów otwarcia dla Elvisa. Nawet jak na standardy otwartości Toma Hanksa dla jego filmów dla dorosłych poza franczyzą, jest ogromny i plasuje się tam z debiutami takimi jak zbezcześcić (35 mln USD), Szeregowiec Ryan (31 mln USD) i Złap mnie jeśli potrafisz (30 milionów dolarów) i wyprzedza najnowsze filmy aktora Piękny dzień w okolicy (13,2 mln USD) i Kapitan Phillips (25,7 miliona dolarów).

Gorączka i AMC zaoferował specjalną promocję na bilety o wartości 10,99 $ za Elvis. Warner Bros bez przerwy promuje ten film z Cannes, w tym premierę w Graceland, ma pełne poparcie rodziny Presleyów i zapewnił fantastyczne nocne występy Austinowi Butlerowi, który gra Elvisa na ekranie… i poza nim.

Zobacz, jak Butler uczy Fallon, jak tańczyć jak król rock n’ rolla:

Odbyło się wydarzenie fanów wczesnego dostępu dla Elvis Ostatnia noc w niektórych miastach. Czwartkowe zapowiedzi rozpoczynają się o godzinie 17:00 w 3200 lokalizacjach. Obraz będzie odtwarzany w PLF, Dolby, Screen X, ruchomych fotelach i wjeździe, podczas gdy Rok świetlny gąbka do wszystkich sal Imax.

Czarny telefon

„Czarny telefon”
uniwersalny

Czarny telefon ma nadzieję, że zdobędzie tłum 17-34. Zdjęcie jest w 85% świeże na Rotten Tomatoes, co jest zdrowe dla horroru Blumhouse na stronie agregacji recenzji. Ethan Hawke występuje w roli zamaskowanego mężczyzny, który uprowadza małe dzieci z piwnicy swojego domu. To znaczy, dopóki nie porwie niewłaściwego dzieciaka, który otrzyma wskazówki od poprzednich ofiar zabójcy przez odłączony telefon. Ostatnie wielkie otwarcie Blumhouse w ostatnich wspomnieniach z oceną R i przeznaczone na to demo dla nastolatków było przed pandemią Mama, który zadebiutował na poziomie 18 milionów dolarów w maju 2019 roku. Był tylko 56% zepsuty. czarny telefonScenariusz napisali Derrickson i C. Robert Cargill (dziwny lekarz,Prawo franczyzy), na podstawie ten wielokrotnie nagradzane opowiadanie Joe Hilla z jegoNew York TimesBestseller Duchy XX wieku.

W poniedziałek, 19 czerwca, 10 najlepszych filmów Box Office Mojo zarobiło 24,8 miliona dolarów, co czyni go drugim co do wielkości poniedziałkiem lata (od początku maja) po Memorial Day, w którym 10 najlepszych filmów zarobiło 45,5 miliona dolarów.

Jurassic World Dominion

(LR) Zia Rodriguez (Daniella Pineda) i Franklin Webb (Justice Smith) w „Jurassic World Dominion”
uniwersalny

W czterodniowy weekend świąteczny Jurassic World Dominion prowadził z 67,7 milionami dolarów. Film Universal/Amblin przebił wszystkie tytuły we wtorek z kwotą 7,1 miliona dolarów, co daje łącznie 266 milionów dolarów.

Top Gun 2 był drugi we wtorek z 5,99 milionami dolarów i skumulowaną sumą 480,7 miliona dolarów. Na zdjęciu czterodniowy wakacyjny połów w wysokości 52,55 miliona dolarów.

Rok świetlny zaksięgował w sumie 57,1 miliona dolarów w ciągu czterech dni. We wtorek zarobił 5,86 miliona dolarów, zajmując trzecie miejsce, z łączną sumą 63 milionów dolarów.

Leave a Comment