Mężczyzna, którego dzieci zabił pijany kierowca, popełnia samobójstwo po Dniu Ojca

Kanadyjski ojciec, którego troje dzieci zostało zabitych przez pijanego kierowcę w 2015 roku, popełnił samobójstwo w ciągu kilku godzin po Dniu Ojca.

Żona Edwarda Lake’a, Jennifer Neville-Lake podzielił się tragiczną wiadomością o jej mężu ze zdjęciem trójki ich dzieci – Daniela, Harry’ego i Milly, którzy mieli 9, 5 i 2 lata, kiedy zginęli w wypadku.

„Oczy, które dzielił z Harrym są zamknięte na zawsze Loki Daniela już nigdy nie będą lśnić w słońcu Nigdy więcej nie zobaczę nieśmiałego uśmiechu Milly wpełzającego na jego usta Ojciec moich dzieci, Edward Lake, dołączył do naszych dzieci, aby mogły się razem bawić na zawsze” – czytamy w poniedziałkowym tweecie Neville-Lake.

„Mahal kita, Edward”, napisała, co oznacza „Kocham cię” po filipińsku.

Dzień wcześniej podzieliła się wiadomością ze zdjęciem grobów dzieci.

„To nie powinno być prawdziwe. To niemożliwe” – głosił podpis.

Dziadek dzieci, Gary Neville, również zginął w katastrofie na przedmieściach Toronto. Ich babcia i prababcia zostały poważnie ranne, według yorkregion.comktóry zgłosił samobójstwo Lake’a.

Jego rodzina odwiozła dzieci do domu, kiedy pijany kierowca Marco Muzzo zdemolował ich pojazd w mieście Vaughan.

Muzzo otrzymałby pełne zwolnienie warunkowe w 2021 roku.

„Nie mam już nikogo, kto mógłby nazywać mnie mamą. Zabiłeś wszystkie moje dzieci”, powiedziała Jennifer Muzzo podczas jej przesłuchania w 2016 roku: według City News Toronto.

„Zasługujesz na to, by wiedzieć, jak to jest, gdy odebrano ci każde stworzone przez siebie życie” – powiedziała.

W czasie rozprawy Lake powiedział, że zmaga się z „myślami samobójczymi i intensywnym niepokojem”.

Jeśli zmagasz się z myślami samobójczymi lub doświadczasz kryzysu psychicznego i mieszkasz w Nowym Jorku, możesz zadzwonić pod numer 1-888-NYC-WELL, aby uzyskać bezpłatną, poufną poradę kryzysową. Jeśli mieszkasz poza pięcioma dzielnicami, możesz zadzwonić na całodobową infolinię National Suicide Prevention Hotline pod numer 1-800-273-8255 lub udać się do SuicidePreventionLifeline.org.

Leave a Comment