Modelowa siostrzenica Waidhofer umiera przez samobójstwo w wieku 31 lat

Rodzina i przyjaciele opłakują utratę modelki Siostrzenica Waidhofer.

Rodzina Waidhofera potwierdziła, że ​​popełniła samobójstwo, per TMZ, i został odkryty po tym, jak organy ścigania w Teksasie przeprowadziły kontrolę stanu zdrowia w jego domu w Houston w zeszłym miesiącu. Miała 31 lat.

„Niestety, siostrzenica odebrała sobie życie po długiej walce z problemami ze zdrowiem psychicznym”, rodzina powiedziała 23 czerwca, dodając, że często otwierała się przed swoimi fanami na temat swojego zdrowia psychicznego przed śmiercią. „Była bardzo otwarta na swoich zwolenników w swoich zmaganiach” – dodali. „Nawet chcąc pomóc wyznawcom, którzy również ucierpieli”.

Rodzina Waidhofera ogłosiła również, że stworzą organizację non-profit o nazwie „Pokój od siostrzenicy” ku jego pamięci, skupiającą się na świadomości zdrowia psychicznego i zapewniającą granty na badania nad chorobami psychicznymi.

„Siostrzenica była czymś więcej niż jej zmaganiami” – powiedziała jej rodzina. „Była piękna i miła, wrażliwa i zabawna, kreatywna i utalentowana, hojna i współczująca, troskliwa i opiekuńcza”.

Leave a Comment