Montblanc prowadzi kolejną falę zegarków Wear OS 3 dzięki Summit 3 o wartości 1290 USD

Jak dokuczał na I/Onie musisz już kupować smartwatchy Wear OS 3 przez Samsung – chociaż za ten przywilej zapłacisz. Krawędź Uwagi Montblanc zaprezentował Szczyt 3, znacząca ewolucja luksusowych zegarków niemieckiej marki. Ulepszone oprogramowanie Google (w tym lepsza wydajność) to najważniejsza aktualizacja, ale otrzymasz także bardzo potrzebny skok nad Szczyt 2 Chip Snapdragon Wear 3100 z ery 2018 (wciąż trochę stary) Portier 4100+. Spodziewaj się bardziej responsywnych opasek, które działają dłużej na jednym ładowaniu.

Wyróżniającą cechą pozostaje design premium. Tradycyjnie stylizowane etui jest wykonane z lekkiego, ale mocnego tytanu, a otrzymasz skórzane i gumowe paski na różne okazje. Niektóre tarcze zegarka naśladują również mechaniczne modele Montblanc, takie jak Geosphere 1858. Poza tym możesz spodziewać się typowych funkcji smartwatcha z najwyższej półki, takich jak monitorowanie tlenu we krwi, śledzenie snu i wsparcie zasilania.

The Summit 3 będzie dostępny na całym świecie 15 lipca. Podobnie jak w przypadku poprzednich smartwatchy Montblanc, płacisz za połączenie klasycznej wiedzy zegarmistrzowskiej z nowoczesną technologią – nowy model będzie sprzedawany za 1290 USD. To okazja w porównaniu do 1800 $ TAG Heuer Connected Calibre E4 i 3400 $ Louis Vuitton Tambour Horizon Luminous, ale jest to skok w stosunku do 300 USD, które obecnie płacisz za 42-milimetrowy Galaxy Watch 4 Classic. Jest przeznaczony dla zamożnych entuzjastów, którzy potrzebują akcesoriów technicznych na oficjalne gale – i którzy nie będą mieli nic przeciwko modernizacji kilka lat później.

Bardziej przystępne cenowo zegarki Wear OS 3 pochodzą od takich marek jak Fossil, Mobvoi, SAMSUNG oraz Sam Google. Na razie jednak nadal będziesz miał niewiele możliwości wyboru.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Leave a Comment