Najnowsze od Fischera: Kyrie, Collins, Barnes, Knicks, Magic

Raport poniedziałkowy wskazując, że Kyrie Irving znajduje się w impasie w rozmowach dotyczących umów z Siatki i może uznać, że inne miejsca docelowe są powszechnie postrzegane jako próba wywarcia nacisku przez obóz Irvinga w tych negocjacjach, powiedział Brian Windhorst z ESPN podczas wtorkowego wystąpienia w Get Up (link do filmu).

Mimo to, nawet jeśli tak jest, Nets i Irving mają do wykonania pracę, aby wypełnić lukę w negocjacjach kontraktowych, według Jake Fischer z Raportu wybielaczaktóry twierdzi, że zespół woli krótkoterminowe umowy, które obejmują zachęty, podczas gdy Irving naturalnie chce długoterminowego zaangażowania.

Fischer powiedział, że pomimo doniesienia o „impasie”, rozmowy między Irvingiem a Sieciami mają pozostać płynne, ponieważ zbliża się termin podjęcia decyzji i rozpoczęcie działalności wolnej agencji. Wydaje się, że zawsze istnieje wspólny interes w wymyśleniu czegoś, a urzędnicy z Brooklynu zachowywali się tak, jakby Irving, Kevin Durantoraz Ben Simmons wszyscy wrócą w 2022/23, dodaje Fischer.

Według Fischera, od czasu majowego szkicu krążyło wśród kadry ligowej informacje, że Irving jest zainteresowany Lakers oraz bibelotyale większość kierowników zespołów nie przypisywała sobie zbyt wiele uznania, biorąc pod uwagę, jak trudno byłoby obu drużynom go pozyskać.

Oto więcej informacji z najnowszego zestawienia plotek o NBA Fischera:

  • Fischer jest ostatnim dziennikarzem, który to powtórzył Johna Collinsa jest uważany za jednego z najbardziej prawdopodobnych kandydatów do handlu pozasezonowego NBA, pisząc, że Collins i jastrzębie wydają się mieć wspólny interes w znalezieniu mu nowego domu. Fischer potwierdza również poprzedni raport kto powiedział, że Collins rozmawia między Jastrzębiami a? królowie nie uwzględnił ogólnego wyboru nr 4, chociaż zauważa, że ​​Sacramento do przodu Harrison Barnes ma być dostępny.
  • The bibeloty są uważane za zdolne do wymiany Alec Burk oraz Boże Narodzenie Nerlensawedług Fischera, który mówi, że zespół bada sposoby na stworzenie 25 milionów dolarów w pokoju kapturowym, prawdopodobnie w celu ścigania strażnika wolnego agenta Jalen Brunson. Jednak Fischer ostrzega, że ​​pracownicy ligi nadal oczekują, że Brunson ponownie podpisze kontrakt z Mavericks.
  • Zespoły, które chcą naruszyć jeden lub dwa kontrakty, prawdopodobnie skontaktują się z magia. Fischer dowiaduje się ze źródeł, że Orlando — jeden z niewielu zespołów, które mają mieć cap room — stał się możliwym miejscem lądowania dla niechcianych zarobków. Każdy zespół, który chce wypatroszyć kontrakt na Magic, powinien być przygotowany na rezygnację z jednej lub dwóch kart atutowych, aby się tam dostać.

Leave a Comment